Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Cześć!
      Stoję przed dość pilnym wyborem rozsiewacza.
      Otóż w grę wchodzą:
      1. Amazone ZA-M 1001 Special
      2. Rauch MDS 17.1/19.1
      3. Kverneland CL 1100
      Co możecie o nich powiedzieć? Jak z jakością powłok lakierniczych?
      Cena i odległość nie ma znaczenia bo są one w przedziale 15-17,5 tyś netto a do dilerów mam od 800 m do 15 km 
    • Przez rolek
      Witam szukam pluga 4 skibowego. Myślę nad keverland na co zwrócić uwagę lepsze są z okrągła czy kwadratowa rama? 

• Przez Piotr190497
      Witam. Mam na oku pług  kverneland em 100 trójka na resorze i w ładnym stanie. Łatwo jest zdemontować resory ponieważ mam dużo kamieni a w nim jest po 8 resorów  a dla mnie by wystarczyły standardowe po 5 piór. Jak  w nim ustawić skibe np z 40 na 45 cm bo nie wiem jak się przestawia.  I ogólnie jak orzą te pługi (lekko czy ciężko) i kryją jakie są wasze opinie na temat tego pługa. I czy ciągnik o mocy da rade z nim o mocy 95 km a gleby są lekkie.
    • Przez Monika13
      Chce kupić  talerzówke do uprawy pozniwnej zboża kukurydzy i rzepaku. Zastanawiam się między pottingerem terradisc 3001 a kverneland Qualidisc farmer. Jakie są wasze opinie na temat tych maszyn? 
    • Przez Theone1992
      Jak w tytule. 
      Sprzedam oryginalne dłuta Kverneland o oznaczeniach :
      KK063090 - dłuto lewe
      KK053090 - dłuto prawe

Cena za sztukę : 20,30 brutto.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.