marcinek16marcin

Kuhn multimaster 112 czy kverneland 150b?

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie, jakie są Wasze opinie na temat tych pługów. Pług miałby pracować ze 140 konnym ciągnikiem, na pagorkowatych terenach. Którym będzie lepiej odbierać od miedzy? Piszcie swoje spostrzeżenia na temat ich użytkowania :) dzięki.


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26
Napisano (edytowany)

Jeżeli nowy to już nie ma chyba Kuhna 112 tylko teraz jest 113 ... ale może gdzieś u dealera jakieś zostały, ja mam tylko że 122vario i jestem bardzo zadowolony... Nie ma problemów z odorywaniem o granic. 140 km sobie radzi ale lepiej się robi 160

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Przecież nie masz ciągnika 140km, rollerem chcesz je ciągać. Ale osobiście jakbym miał wybierać wybrałbym kverneland. Zaufana solidna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majk03    0

ja mam kuhna i jestem bardzo zadowolony swietnie sie orze, nie ma zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kuhna multimaster 112 4+ z siłownikiem wspomagającym obrót i zabezpieczeniem hydraulicznym non stop. Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Czym różnią się te nowe modele z końcówką 13 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roller wszystko moze ;) własnie widzialem na placu kuhna 112 i kvernelanda 150b (faktycznie oba są z 2012r) ale są w podobnej cenie,dlatego pytam co Wy byście wybrali :) Dzięki za opinie. Ja niestety nie wiem czym się różnią.


..::SAME ROLLER 70W, URSUS 3512 i BIZON Z056::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 
       
    • Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.



    • Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj