Zaloguj się, aby obserwować  
ursol

Zdjęcia maszyn rolniczych

Polecane posty

ursol    0

Witam zajmuje się tworzeniem modów do farming simulator jak każdy wie żeby zrobić model potrzebne są dobre zdjęcia i tu prośba do was. Czy moglibyście porobić zdjęcia swoim maszyną nam one bardzo pomogą a jeśli wy tez w to gracie to będziecie mogli cieszyć się własna maszyna w grze. Zdjęcia na model powinny być wykonane z przodu tyłu i po bokach.

Licze na wasza pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

człowieku przecież tu jest milion zdjęć!!!! czego ty jeszzce chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hahaha mam Ci podać link do galerii agrofoto czy sam sobie poradzisz ??? tyle zdjęć tu mamy, że głowa mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AntekC330    0

No tak, ale koledze chyba chodzi o to, że może i jest masa zdjęć na AF, jednak jest niedużo spełniających wymagania, bo są często robione z daleka i brak jest szczegółów, a na pewno jest niewiele takich, gdzie jedna i ta sama maszyna jest zrobiona z 4 ujęć (tzn. przód, tył i 2 boki), a o takie fotki chyba chodzi? ^^ ^^ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

to maja być zdjęcia robione z prawej str lewej , przodu tyłu moga byc od srodka kabiny , jak najwięcej aby model mógł zawierac maksymalna ilość szczegułów :) no i dobrze pewnie by było dobrej jakości fotki:) ja osobiscie takich nie mam ale jak coś to wstawie w tym temacie:) a co do gierki to fajna zwłaszcza najnowsza wersja :) tylko najbardziej w nerwiało mnie usychanie roslin chociaz wiem ze jest na to patent:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursol    0

Jest masa zdjęć w galerii wiem o tym ale ja potrzebuje kilka zdjęć jednej maszyny i te zdjęcia musza być robione z bliska zęby jak najlepiej później odwzorować maszynę wiele zdjęć w galerii jest robionych pod kątem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbul    0

Witam, mógłbym prosić kogoś posiadającego Bizona Rekorda z058 Niebieskiego, z około 97 r. , o porobienie ładnych, szczegółowych zdjęć, np, boki, tył, przód, wnętrza, elementy pod bocznymi klapami, jak najwięcej szczegółów, bardzo mi są potrzebne te zdjęcia na zrobienie moda do Farmy Symulator. Był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś się zgodził, Pozdrawiam Bigbul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
    • Przez Papina
      Z upływem lat i coraz szerzej rozprzestrzeniającą się cyfryzacją naszego kraju pojawiło się wiele sklepów internetowych oferujących części do maszyn rolniczych. Kiedyś chłop musiał kombinować, czekać tygodniami, sam coś majstrować, a teraz wystarczy kilka kliknięć i na drugi dzień kurier już jest u nas. Wiele osób ma dylemat gdzie zamawiać(gdzie będzie dobrze i tanio) ? Piszcie tutaj i podpinajcie linki gdzie najczęściej się zaopatrujecie i jaka jest Wasza opinia o danym e-sklepie. 
    • Przez lolq1660
      hej poszukuje jakiegoś dobrego uzasadnienia zakupu przyczepy skorupowej o ład. 8t i wału posiewnego o szer. 5m na areał 23ha, może jest jakiś "specjalny" język który oni akceptują? Zależy mi na czasie więc jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli owe uzasadnienia przejdą jestem w stanie za to zapłacić 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj