haczyk5

Anazone 2.7m

Polecane posty

haczyk5    25
Napisano (edytowany)

Witam

 

Poszukuję siewnika AMAZONE o szerokości 2.7m i nic nie mogę znaleźć :(. i mam takie pytanie. czy są w ogóle siewniki z AMAZONE o szerokości 2.7m? jeżeli ktoś coś znajdzie na sprzedaż nowego lub używanego proszę o wklejeniu linku.

Edytowano przez haczyk5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Nie ma Amazone o szer 2,7m, o ile dobrze pamiętam to hassia miała swego czasu siewniki o tej szer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

no ok. szkoda bo miałem w planach ale cóż. trzeba coś innego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebas99    61
Napisano (edytowany)

Z amazona są 2.5 m! Ile masz na ten siewnik do wydania? Wiem żę 2.7 to chyba z poznaniaka był.

Edytowano przez sebas99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

wiem 2.5 :3: 4m widywałem a 2.7 nic. siewnik 2.7m chce do agregatu oprawowo siewnego 2.7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

mam poznaniaka:) tylko chciałem coś nowszego. poznaniak już się troszkę narobił. sieje u mnie i u wujka ok. 60h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

ale tego starego nie sprzedaje:) on zostaje i chcę coś jeszcze do niego dokupić:) bo ma dużo do siania. i jak bd dwa siewniki to wujo bd sobie sial jednym a my drugim. nie bd trzeba jeździć i pożyczać sobie na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

@Przems98

ale szrot już bym wolał kupić jakiegoś nowszego amazone i ująć parę rurek wyjdzie na to samo a masz ile nowszy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

@Przems98

ale szrot już bym wolał kupić jakiegoś nowszego amazone i ująć parę rurek wyjdzie na to samo a masz ile nowszy sprzęt

 

 

wiem wiem. nie kupię amazone bo mam agregat uprawowo siewny2.7m. muszę kupić innej firmy o zser 2.7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

z zagranicznych ciężko będziesz miał coś znaleźć poszukaj w dobrym stanie poznaniaka i już a nie tam jakimiś wynalazkami głowę sobie zawracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

mam poznaniaka:) tylko zdałoby się coś nowszego :) ale zobaczę jeszcze. albo drugiego poznaniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

albo jak ja mówiłem kup amazone 3m i odejmij parę rurek i masz 2.7

 

 

ale np po obu stronach odjąc np 3 rurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

no po obu pierw po jednej jak będzie za mało to jeszcze i zatkaj te rurki albo od jednej np. 2 a od drugiej 1 i znaczniki ustaw tak że z jednej jedziesz szerzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

no po obu pierw po jednej jak będzie za mało to jeszcze i zatkaj te rurki albo od jednej np. 2 a od drugiej 1 i znaczniki ustaw tak że z jednej jedziesz szerzej

 

 

ale to bd musiał z obu stron tyle samo żeby to szło równo za agregatem uprawowo siewnym 2.7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

no to ja to napisałem przykładowo bo nie wiem ile tam jest redilc w 2.7 a ile w 3.0

 

policzyłem redilce na allegro co są siewniki i tak poznaniak 2.7 ma 25 redlic :o a amazone jakiś tam D8 czy jakoś tak 21 więc na mocowaniu redilc dajesz mniejsze odległości pomiedzy nimi np. jak było 13 cm redlica od redlicy to dajesz 10 cm wiesz o co chodzi a jak było np. o 3 więcej to jedna z jednej drugą z drugiej i cały rozstaw wszystkich redlic zwęższarz na te 2.7 tak samo jak te 21 w tym amazone to nie tylko te od końca tylko wszystkich redlic poczytaj o zwiększeniu poznaniaka na 3m i to samo zrobisz z amazone ale na 2.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj