Skocz do zawartości

Polecane posty

grisza1985    0

Witam!od niedawna jestem posiadaczem MF 3070 i podczas przerzucania z zółw na zajac i odwrotnie ciezko chodzi wajcha trzeba troche szarpnąc mocniej wtedy wszystko wraca do normy co moze byc przyczyną?

gajor01    0

a biegi jak przeżucasz to dobrze wchodza??I czy ci to tak ciezko na zimnym oleju czy ciepłym oleju tak wchodza.??

grisza1985    0

biegi wchodza ok ale musze szarpną drążkiem tak jak bym sprawdzał czy jest na luzie! a na rozgrzanym oleju jeszcze nie mialem okazji sprawdzic! dodam ze mam skrzynie z rewersem AB

Wiadomość z agroFakt.pl

ppiotr    28

Gdy przełączasz z żółwia na zająca i na odwrót to trochę dłużej przytrzymaj drążek w skrajnym położeniu to problemu nie będzie.

Winio    1

sprawdź też pod kabiną czy sam drążek zmiany biegów nie ma zbyt dużego luzu

grisza1985    0

Do ppiotr faktycznie zrobiłem tak jak napisałes i problem zniknął :) jeszcze musze dużo sie nauczyc co do obsługi ferdak! A może ktoś posiada instrukcje obsługi, napraw lub katalog czesci w jezyku polskim?

Lukash3060    105

Kolego poszukaj a znajdziesz, w internecie wszystko jest ;) Instrukcja od serii 36xx jest identyk jak do naszej serii nie licząc tabele reszta jest to samo :) Jak nie będziesz mógł sam znaleźć pisz do mnie to powiem Ci dokładnie co i jak :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się