Polecane posty

john26    0
Napisano (edytowany)

Witam

poszukuje Instrukcje napraw i katalog części w jezyku polski do ZETORA 8540.z GÓRY DZIEKI ZA INFO

Edytowano przez john26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Witam.

Ja poszukuję wszelkiej literatury dot. Proxima 65,

Prosze o kontakt PW, lub GG:20056592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eti1997    0

Instrukcja od 65 poszła na pw


Sprzedam Duński Siewnik Stegsted zdjęcia na moim profilu w "O Mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalforsiak    0

Ja potrzebował bym pilnie katalog części do proximy 90. Jeśli ktoś ma to serdeczna prośba o przesłanie na priv. A może ktoś ma katalog części do proximy 8441 to też by mógł być bo to pewnie to samo. Z góry dzięki.

Edytowano przez Dalforsiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefix17    8

Ja do swojego 9540 zamówiłem instrukcje obsługi a sprzedawca zaproponował mi od razu katalog części (w języku czeskim) na Allegro

Myślę, że w sklepach z częściami, który odwiedzasz najczęściej i jesteś tam dobrze znany to użyczyli by katalog do skserowania

Można też takowe znaleźć do ściągnięcia na chomiku czy innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaky    0

Witam!

Posiadam książkę "Instrukcja obsługi ciągników Zetor 8540 9540 10540". Jeśli ktoś jeszcze potrzebuje mogę zeskanować i udostępnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

Wpiszcie sobie w wyszukiwarce - bo są instrukcje i katalogi części na chomiku np:

http://chomikuj.pl/emill1212

 

, a także na innych np:

 

www.cals.cz/zetorservice/files/1/Proxima_Power_2012_PL.pdf‎

www.cals.cz/zetorservice/files/1/Proxima_Plus_PL_2012.pdf‎

www.cals.cz/zetorservice/files/1/Forterra_Z_8641-Z11741_PL.pdf‎

www.cals.cz/zetorservice/files/1/Forterra_2012_PL.pdf‎

 

więcej na stronie

 

http://www.cals.cz/zetorservice/zetorservice.asp

 

z boku biało czerwona to POLSKA wersja

 

pozdrawiam

 

 

Z Bogiem panowie:D

Edytowano przez tracker

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1213    0

Witam, potrzebuje pilnie katalogu części do ciągnika zetor proxima 8441 rocznik 2008.Jeśli ktoś ma go w wersji elektronicznej lub wie gdzie owy mozna znaleść bybłbym wdzieczny za podanie adresu strony lub przesłanie na e-maila mrolu1@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danny82    0

tracker super stronka dzieki wielkie nie wiesz jak pobierac z sekcji "książki"? tam jest wiele ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    633

danny82 tez próbowałem pobrać ale wyświetla tylko spis treści, może trzeba się zalogować na tej stronie ...

Edytowano przez tracker

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Piotrek1985 to jest strona do sklepu poprostu...

 

 

 

tracker dzięki za linki, jednak tam są tylko istrukcje obsługi niestety :/ O zetor Proxima 65 mi chodzi. Nie rozumiem czemu takie katalogi sa tak ściśle chronione przed rozpowszechnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Panowie, czy istnieje wogóle polska wrsja katalogu części albo jakiejś instrukcji napraw do zetora 9540? Ciągników na naszym rynku już trochę jest a literatury zero.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danny82    0

Sam szukałem i to sporo ale w naszym języku nic takiego nie i\istnieje a szkoda. Można kombinować z kiążkami od ciągników nieco nowszych przeznaczonych na nasz rynek.Głównie chodzi mi tutaj o instrukcje napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavo666    0

Potrzebuje instrukcji napraw albo cos w tym stylu. Nie wazne czy to bedzi do wersji Ur III lub proxima . Najlepiej w jezyku polskim. Z góry dzieki. Browara wyśle pocztą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

i ja się też dokładam jak dostanę instr. napraw do serii 7520-10540 ( dolegowskid@poczta.fm ) ;)

 
 
 
 
 
 

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wel
      Witam. Mam pytanie czy miał ktoś do czynienia z zetorem z silnikiem Martin, co to za silnik i z jakiego kraju pochodzi. Czym się różni od zwykłego i czy warto taki kupić?
    • Przez chwiolas
      Panowie sprawa wygląda tak: rano podniosłem podnośnik i za nic w swiecie nie mogę go juz opuścić. Dodam że chciałem kiprować przyczepę z tym podniesionym podnośnikiem i nie da się.
       
      Czy coś sie zacieło?Bo pompa jest chyba ok,bo jak zgasze traktor to oczywiście podnośnik puszcza(tak się działo już od dawna-wiedziałem o tym) i po pewnym czasie opuści sie,ale jak tylko odpale traktor to podnosi sie spowrotem.
       
      Pomoże ktoś????
    • Przez Soltys85
      Witam!! Wiecie moze jak ustawic zapłon w Zetorze 8045?? Jak ustalic GMP? Nie widac zadnych znakow...
    • Przez bopietras
      Panowie mam pytanie czy takie podłączenie tura w moim zetorze 7745 bedzie prawidłowe? Przy podłączeniu do szybkozłaczy z tyłu tych 0,1,2 trzeba bedzie chyba przestawiac dzwignie w kabinie za kazdym razem? Może wie ktos jak to podłaczyc zeby było dobrze?
    • Przez MIKOLAJ276
      Witam wszystkich.
      Postanowiłem założyć taki temat, gdyż każdy z nas ma pewne pomysły by ulepszyć nasze zetorki i poprawić komfort pracy
      Sam mam kilka pomysłów ale niewiem czy są one wykonalne, a jak sa wykonalne to jak je wykonać
      Myślał ktoś z was by zrobić dźwignię od zmiany biegów po prawej stronie ?? ktoś już miał taki pomysł ale niewiem czy to mu sie udało.
      Lub podnośnik by działał na potencjometr ?
      Mam nadzieje że mnie nie skrytykujecie za ten temat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj