Polecane posty

pradawny    0

Witam

jestem tu nowy, długo szukałem takiego tematu lecz znalazłem tylko na temat silników czterocylindrowych.

Interesuje mnie czy ursusy 1224 z tłumikiem w masce i obok niej się różnią(chodzi oczywiście o silnik)?

Jeśli jednak istnieje taki temat proszę o przeniesienie i wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Raczej nie,moc,wszystko te same,tylko inny kolektor wydechowy


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To jest to samo wszystko.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w 1224 nie ale 1204 to tak nie ma centralnego smarowania pompy paliwowej i ma inne korki w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pradawny    0

mam jeszcze jedno pytanko, bo spotkałem się z opiną, że silniki z kominami przy kabinie ciszej chodzą od tych w masce. Chciałbym się dowiedzieć czy to prawda czy sąsiedzkie przechwałki kto ma lepszy ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie. Założysz nowy tłumik i dłuższy i będzie cicho chodził...Jak masz wykończone wtryski i pompe paliwową to będzie trochę głośniej chodził...Ale jak masz dwa dobre silniki to nie ma różnicy...A kto to taki mądry taką bujdę puścił w ludzi? :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jar123    0

Witam szukam osłony na silnik do Ursusa 1224 ma ktoś może jakieś namiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Tych plastikowych?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Te osłony o ile dobrze pamiętam były z tworzywa sztucznego coś ala laminat, a nie z blachy. @ Jar 123 po co ci te osłony ?


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

Słyszeliście o zetorach 16245 z silnikiem Martini? podobno wymiatacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Z blachy były, miałem takie, ale to były w 1234, ja je założyłem do 1224 to trochę je podciołem. Nie wiem czy jeszcze jednej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jar123    0

UrsusFan1222. Te osłony są na pewno metalowe no może przy tych nowszych są z tworzywa ,a po co one mi są ? bo w orginale miał i lepiej wygląda z nimi . Jak ktoś wie o takich to proszę o pomoc w ich uzyskaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jutro ci wyślę, ale na niej jest naklejka i pisze że wyprodukowana była w Sieradzu, Crystal.Bardziej poszukał byś na hurtowniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jar123    0

Ok. dzięki to już połowa sukcesu . W hurtowniach szukałem i jak na razie nic no ale może gdzieś się znajdzie w najgorszym razie dam gdzieś dorobić .

.

Poszukuję jeszcze prawej osłony na silnik do Ursusa 1224 lub pochodnego takie same są przy Zetorach szóstkach jeśli ktoś ma lub wie gdzie bym mógł taką kupić proszę o kontakt na Forom lub tel. 514480422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

A nie wiecie gdzie mozna dostać półke co jest montowana na prawym błotniku. Nie mam jej, a by sie przydała, a nigdzie nie moge dostac.

 

Oraz mam prośbę, czy mógłby ktoś zmierzyc grubość dachu ale grubego w takich ciągnikach. Np taki od Naglaka?

Edytowano przez ursus1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Grubość dachu to 14 cm.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Dzięki. A wie ktoś może gdzie dostane tą półke, powiem szczerze, że przydała by sie na piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Chodzi ci o to takie zagrodzenie na błotnik w kabinie i z tego się taka skrzynka robi?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Mam numery katologowe tych osłon, niestety w 4 dużych hurtowniach w Polsce nie ma ich.

Mogą być w Sieradzu, bo tam niby były produkowane.

88.304.410 do 1234 od strony pompy wtryskowej.

88.304.210 do 1234 od tłumika.

89.304.210 do 1634 od turbo

 

83.304.410 934 od pompy wtryskowej

83.304.210 od 934 od tłumika.

87.304.210 od 1134 od turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Ostatnio widziałem takie osłony w sklepie on-line w Techrolu, wszystko jest tylko się nie chce szukać.

@ ursus1991 z tą ala półką może być problem, ja bynajmniej nigdzie tego nie mogłem spotkać. Ale to było 5 lat wstecz, popytaj w dobrze zaopatrzonych sklepach lub większych hurtowniach. Moja półka była lekko zkorodowana ale ją reanimowałem.

Edytowano przez UrsusFan1222

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

a u mnie w ogóle nie ma, Pytałem w grene i agromie to nic nie mieli, a innych sklepów wiekszych w okolicy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj