Zaloguj się, aby obserwować  
bartollomeo1122

Jaki agregat podorywkowy do Zetora 7341

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam

 

Chcę zakupić agregat ścierniskowy firmy BOMET i mam dylemat czy wybrać szerokość 2,2m czy 2,6m. Jeden typo w mojej wsi ma nh 90km i ma 2,6 to mówił że pierdzi jak stary dziadek pod górkami (tymi większymi bo u mnie jest taki pagórkowaty teren do tego jest glina, najczęściej pod górką) i boje się że będzie za duży, i w ogóle chcę coś usłyszeć coś na temat tej firmy.

 

To jest taki agregat, z zabezpieczeniem śrubowym: http://otomoto.pl/bo...er-A205608.html

 

Planuję też agregat uprawowy DZIEKAN 3,2: http://moto.allegro....2995818550.html

Co o nim myślicie?

Liczę na mądre i kąkretne wypowiedzi.

Edytowano przez bartollomeo1122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek1288    2

jak masz górki i gliny to tylko i wyłącznie 2.20 . Ja mam tylko ze Agro masz do Proximy 8441 i jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal89    0
Napisano (edytowany)

Siema posiadam ścierniskowca z bometu szerokość 2,2m i powiem szczerze że Ursus 5314 na górach bo mam ich sporo radzi sobie przeciętnie tak że moim zdaniem wybierz węższy agregat wtedy będziesz mógł osiągnąć wyższą prędkość pracy co zaowocuje lepszym efektem uprawy czyli lepiej wymieszanymi resztkami

Edytowano przez Michal89

URSUS 5314, C-360, C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal89    0

co do dziekana to się nie wypowiadam bo nie miałem z ta firmą styczności


URSUS 5314, C-360, C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan556
      Proszę o informację od osób które dorabiały przystawkę napędu do Zetora 7211. Proszę o informację jak to można zrobić. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez michal009
      Proszę o uwagę na co zwrócić uwagę podczas oglądania przed zakupem Zetora 8441? 
       
      Planuję zakup tego ciągnika i w najbliższym czasie wybieram się obejrzeć kilka modeli. Z racji, że nie miałem takiego, ani podobnego modelu, zdjęcia ze wskazanymi miejscami do sprawdzenia mile widziane. Pytam co mogę sprawdzić samemu, bo jak już wytypuję konkretny egzemplarz, to zabiorę ze sobą mechanika i niech jeszcze zerknie fachowym okiem. 
    • Przez Damians88
      Koledzy,
      Wielka prośba o poradę jaki tur i jakiego producenta założyć do Zetora 6340, 2004 r. Chodzi mi o trzy sekcyjny. Nośność 1,5 tony.
      Proszę o namiary.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj