Zaloguj się, aby obserwować  
kolcz

Ursus C-330 co to za kabina?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kolcz    0

Witam

 

Panowie próbuje się dowiedzieć jak jest to kabina tzn jakiego producenta? Przeszukuje google i nie mogę znaleźć jaki to producent a potrzebuje dokupić szyby do takiej kabiny. Będę wdzięczny za pomoc

 

Link do zdjęcia podglądowego

 

http://traktorpolska.pl/gals/20080322221538IMG_0031.JPG

 

http://traktorpolska.pl/gals/z_20080322221540IMG_0032.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich szyb do kupienia na gotowo raczej nie znajdziesz, poszukaj kolesia co ci zrobi takie na mniarę albo zastąp jakimś plastikiem, napewno taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

mi to wygląda na sokółke. Pomierz czy zgadzaja sie wymary z tymi http://www.e-szyby.pl/pol_m_szyby-do-ciagnikow_C-330_C-330-kabina-Sokolka-691.html to będziesz maił pewność. Szyby dostaniesz bez problemu


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolcz    0

Raczej to nie będzie tak kabina która podesłałeś bo przeglądałem te katalogi i nic nie pasuje... Troche zdjęcia są małei ciężko rozpoznać.

Chyba jednym wyjściem to dorabianie z szablonu.

 

Ale może będzie wiedział co to za kabina lub ma taką i zachowała się tabliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

ale porównywałeś wymiary czy tylko po kształcie obrazków? bo na tych rysunkach to marne proporcje są


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolcz    0

porównywałem wymiary po rysunki są zbliżone więc mogą odbiegać od rzczywistości i nie widzę takich jak moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez arasss2552
      Witam, 
      Jestem nowy i myślę ze dobrze założyłem temat.
      A konkretnie poszukuje całej kompletnej zabudowy kokpitu z zegarami do MF 390T lub podobnego jak na zdjęciu.
      Szukałem już wszędzie wiec postanowiłem zapytać tutaj czy może ktos posiada lub wie gdzie takie coś mogę dostać??
      Pytałem u Korbanków lecz tylko oryginał i wołają jak za zboże wiec na razie szukam dalej.
      Myślę ze choć ktoś pomoże.
      Pozdrawiam.

    • Przez wojtek4321
      Witam wszystkich proszę o pomoc.posiadam Zetora 10540 i rozwaliłem przy nim dach nie da się naprawić problem polega na tym że nie mogę nigdzie dostać takiego dachu może ktoś ma taki dach na sprzedaż lub wie kto ma lub ma jakieś informacje gdzie mogę dostać taki dach . (Może wie ktoś czy udało by się założyć od forterry w ostateczności gdzyz ten mój jest tak uszkodzony że leje się do srodka podczas deszczu )
    • Przez Radziodzio
      Witam. Kupię kabinę do kombajnu Volvo S 830. Najlepiej woj. Mazowieckie, ale i ościenne mogą być. Mój kontakt tadzio-st@wp.pl. i przez agrofoto Pozdrawiam.
    • Przez Kondzio342
      Witam Jestem zainteresowany zakupem Bina na zboże chodzi o ladownosc okolo 20-30 ton. Jakiego wybrac producenta zalety i wady. Jaka firme montujaca wojewodztwo łódzkie. Moze ma ktos jakieś namiary. Prosze o propozycje i opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj