Skocz do zawartości
kolcz

Ursus C-330 co to za kabina?

Polecane posty

kolcz    0

Witam

Panowie próbuje się dowiedzieć jak jest to kabina tzn jakiego producenta? Przeszukuje google i nie mogę znaleźć jaki to producent a potrzebuje dokupić szyby do takiej kabiny. Będę wdzięczny za pomoc

Link do zdjęcia podglądowego

http://traktorpolska.pl/gals/20080322221538IMG_0031.JPG

http://traktorpolska.pl/gals/z_20080322221540IMG_0032.JPG

Takich szyb do kupienia na gotowo raczej nie znajdziesz, poszukaj kolesia co ci zrobi takie na mniarę albo zastąp jakimś plastikiem, napewno taniej wyjdzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

kolcz    0

Raczej to nie będzie tak kabina która podesłałeś bo przeglądałem te katalogi i nic nie pasuje... Troche zdjęcia są małei ciężko rozpoznać.

Chyba jednym wyjściem to dorabianie z szablonu.

Ale może będzie wiedział co to za kabina lub ma taką i zachowała się tabliczka

ukasz    58

ale porównywałeś wymiary czy tylko po kształcie obrazków? bo na tych rysunkach to marne proporcje są

kolcz    0

porównywałem wymiary po rysunki są zbliżone więc mogą odbiegać od rzczywistości i nie widzę takich jak moje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      A więc szukam jakiejś nowej kabiny do mojej 60-tki teraz mam takie zerdzewiałe blaszane starocie więc czas na nowe blachy. Nie będę pakował w c-360 niewiadomo jakiej kasy ale może macie jakieś spostrzeżenia na temat rzemieślniczych kabin, na co zwrócić uwage jakich unikać ?

Lekko zejde z tematu jaki kolor C-360 preferujecie ? Bo nowe blachy muszą być pomalowane oczywiście żółty czy czerwony

Temat dotyczący starszych kabin:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/31223-stare-kabiny-wygluszanie-starszych-kabin/
    • Przez szmergiel
      Bardzo prosze o info gdzie moglbym dostaz zamkikompletne z klamkami do kabiny zamosc 97r.ursus 3512.na agromach w okolicy nie maja i nie miela a rzemioslo nie pasuje .W necie nie moge znalesc firmy co produkowala te kabiny a na tabliczce moge odczytac tylko zamosc i POM.Gdyby ktos mial jakas wiedze na temat to prosze pomuzcie :blink: Zaznacze ze jest to ta kabina z cienkim bialym dachem i z klamkami nie na wcisk guzika otwiranie tylko tak jak zykle gor dol.Z gory dzikuje za pomoz
    • Przez Lambo23
      Witam
      Kupiłem ciągnik Fendt 308C z 2000r
    • Przez fliegl
      Mam prośbę dla posiadaczy kabiny czeskiej którzy posiadają jeszcze ramkę
      o zmierzenie jej tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
      Ja niestety takiej ramki nie posiadam a chciał bym taką zrobić.
      Z góry serdecznie dziękuje.

• Przez Shelby86
      Witam! Jak w temacie kupie kabine do Ursusa 360, "sokółke". Najlepiej z okolic Zielonej Góry.. Może być do remontu..