Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
b0gdan    90

Może teraz Jarmet poprawił jakość produktów, ale ja po doświadczeniach z rozsiewaczem nawozów rdzewiejącym pod farbą, nigdy nic więcej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

30-tka podadzi na pewno. Lekko lata z metal fachem, bez większego trudu podnosi 6 wirnikowego deutz fahra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik971204    22

@b0gdan rozglądałem się też za rozsiewaczami i natknąłem się na taki czerwony... tej firmy i sam wygląd mnie odrzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kondzio342
      Witam Panowie jaka przetrzasarke wybrac do ciapka. Hydrauliczna czy skladana do tyłu ??? Prosze o opinie i jakies modele.
    • Przez lukus
      Witam wie może ktoś jak sie nazywa ta część w zgrabiarce ?
    • Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez panmino
      Zamierzam kupić zgrabiarkę dwukaruzelową grabiącą na bok. Trafia się Claas Liner Twin 650. Ma ktoś na forum taki sprzęt? Jakieś opinie posiadaczy? Pozdrawiam wszystkich zielonkowców  
    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj