Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez leja
      witam wszystkich to czytających mam pytanie na temat hobbystycznej hodowli królików czy macie jakieś dobre rady dla mnie na temat ich hosowania co powinnienem wiedzieć? czego nie powinnienem robić ?  oraz od razu mam takie pytanie czy wie ktoś może co może być powodem tego o to problemu : mam roczne samice i rocznego samca w tym roku po raz pierwszy posiadełme od samic młode w marcu i było wszystko w pożadku i od tamtej pory samice mają ciągle urojone ciąże co może być tego powodem samice czy może samiec ?
    • Przez luk
      Jak nie na ppr to tu
      wiec koledzy co nowego w tym temacie
    • Przez Artaban
      Cześć! Mam kilka sztuk jałówek rasy Simental nie są one czystorasowe tylko około 75-90% i chcę je zacielić rasą Limousine (kilka już zacieliłem). Możecie mi powiedzieć czy taka krzyżówka nada się na opas? Chciałbym tak robić już co roku. wszystkie rady mile widziane )
    • Przez ilebe
      Witam,
      Poszukuję firmy/ osoby/ znanego tartaku do budowy stodoły- takiej z prawdziwego zdarzenia- min. 300m2 z drewna.
      Najprawdopodobniej, najłatwiej, najtaniej jest przenieść już stojącą- na takim klimacie budynku też mi zależy.

Czy macie jakieś namiary lub doświadczenia z takimi zabiegami?
      Kogoś znajomego kto chciałaby sprzedać, lub zając się tego typu demontażem i montażem czyli:

- opracowanie projektu przeniesienia
      - demontaż stojącej stodoły
      - numeracja, impregnat etc. desek
      - przewóz (docelowo Mazowiecki- okolica Mińska)
      - montaż konstrukcji + ewentualna poprawka sparciałych desek- rozciągnięcie konstrukcji o 1-2m

Będę wdzięczna za informacje.
      Szukam czegoś w stylu z załącznika

• Przez MichalDontworryboutIt
      Witam

Pomysł jest taki aby hodować byki na wolnym wypasie czyli jakieś 9/12 miesięcy na polach pod gołym niebem a na te 3 zimowe miesiące w stodole.
      Ile taki byk potrzebuje pola , ile paszy/owsa/kiszonki/siana na łeb ?

Dziękuję za czytanie.