Polecane posty

Mateuszx96    0

Witam kupie króliki po 6zł. takie powyżej 4kg.

 

tel. 790-371-464

lub 535-379-508

woj. podkarpackie okolice pruchnika/jarosławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Ja sprzedałem 22.02 dziewięć młodych które przyszły na świat 7.01 to dostałem 110 zł. Odpowiednia cena ?

Ile skasować za młodą samicę (z zeszłego roku) która miała dwa wykoty, waga ok 5,5 kg?

Edytowano przez stg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albusgd    0

Sądzę, że raczej odpowiednia cena. Też mi się wykociło dziewięć szt. 14.01.

Za tak samicę no to możesz spokojnie 50-60 zł wziąść.


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."
Albert Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

jnqmzjhcbnsdthzimaks

emjzmjds

A po polsku? ;d

Edytowano przez Brounter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal456    9

sory ale pewnego dnia nie wylogowałem się i siostra 4 letnia coś wpisała u mnie facet bierze po 25 zł za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Jakiś skup w pomorskim, mogę sprzedać półtusze, Starogard Gdański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam19    0

kupię króliki z woj.podkarpackiego cena do uzgodnienia

Edytowano przez adam19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Dla stałych klientów to minimum 22zł/kg tuszki(razem z sercem nerkami i wątrobą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skupię króliki w ilości 2000szt. Stały odbiór przez cały rok

Istnieje możliwość odbioru osobistego z terenu Polski.

 

Kontakt.

Janusz Wirkus

PHOK

tel. 516 033 994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Właśnie żywy towar ciężko sprzedać, nawet po niezadowalających cenach, sam wiem bo byłem dziś i tydzień temu na targu. Małe zainteresowanie. Na targu chciałem sprzedać króliki po trochę niższej cenie jaką bym dostał poubojowo, a chętnych i tak nie było. Dzisiaj zadzwoniłem do stałego odbiorcy i weźmie króliki(poubojowo), teraz jest czas na sprzedaż królków poubojowo, bo mało osób chce hodować je przez całą zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Ma ktoś namiary na skup w pomorskim/ kujawsko pomorskim? mieszkam w Starogardzie Gdańskim.

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad    1

Ja jestem początkującym hodowcą królików i mam pytanie : Czy w województwie dolnośląskim są jakieś skupy królików i czy muszą mieć jakieś konkretne wymogi dotyczące rasy i wagi ? 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

powiem tak Udać to może się , wypowiem sie na własnym przykładzie  Na wiosnę zacząłem hodowle do tej pory uchowałem 30 szt 4/5 kg Mieszańców co to za problem utuczyć problem Sprzedać!!! Zacząłem się rozglądać to tam 1 sprzedałem to tam 2 

Zostało 20 (4 jeszcze do sprzedaży reszta to jeszcze młode) Zakupiłem dużo rzeczy na start ale po cenie którą ja biore za króla 50 zł nie mniej (koszt uchowania królika "wliczając paliwo do ciągnika - Rotacyjna codziennie / koszenie / siano kukurydza marchew buraki pastewne .... to na 1 królika około 40 zł ... To gdzie zarobek ale jak nie masz co zrobić to poszukaj u siebie skupu i popytaj może ci się uda znaleźć skup chociaż na tego typu mięso ciężko jest cokolwiek znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Do tej pory uchowałeś tylko 30, no to ile masz ich razem że musisz kosić ciągnikiem?  Hoduję króliki od kilku lat i jakoś dziwi mnie Twój wynik 40zł/szt bo u mnie wystarczy kilka zł na sztukę5-6kg. Zdecydowanie odradzam szukania skupu oferują tam śmieszne ceny 6-7zł, a sprzedając normalnie możesz sprzedać za ok 12zł/kg. Bez przesady 30 sztuk to nie jest żaden problem sprzedać, i nie wmawiajcie że jest to ogromny problem sprzedać bo dobrze pamiętam swój pierwszy rok hodowli, miałem tylko ok 50 szt i klientów było tyle że sam jeździłem do hodowców i skupowałem króliki, by za kilka dni sprzedać je z zyskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Jeźdźę bo mam sprzęt heh a inną sprawą jest to że w technikum nie mogę sobię w czasie szkoły pozwolić na latanie  z kosą  skoczę podjadę przyczepą i mam na 5 dni należy jednak pamiętać aby to rozrzucić w miare cięką warstwe aby się nie zaparzyło :)

Wynik 40 zł na sztuke wyszedł po 

Podliczeniu kosztów zakupu :

Owsa 500 kg - 225 zł

Owies na początek kupiony dla 2 samic  - 50 zł

Koszt samic -  100 zł

Koszt Leków / szczepionek - 100 zł

Materiał na klatki (Gwoździe deski no różne rzeczy naprawdę różniste) +/- - 400/500 zł

koszt nawozów / nasion marchwi i buraków to max na ten sezon wyszło 100 zł ( w tym roku było bardzo sucho to pół przyczepy tylko buraków mialem ale marchwii w zyciu juz nie chce tyle co w tym ile to pracy kosztujee.... )

No i doliczyć parę drobiazgów ...

Nie licząc ropy i Co najważniejsze Własnej pracy moim zdaniem bez zadeklarowanego odbiorcy to interes niewarty świeczki no ale ... Co zrobić jak mi się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez MariuszGrski
      Witam jestem zainteresowany hodowlą królików na większą skale tylko nie wiem gdzie bym mógł je sprzedać najlepiej żeby skup znajdował sie w woj.łódzkim, wielkopolskim albo kujawsko pomorskim.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj