Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1998

Fahr M1250 Hydromat-Opinie użytkowników

Polecane posty

WHATEVER

Kamil1998    85

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z awaryjnością tego sprzętu, z dostępnością do części, jak jest ze sprawnością hydrostatu i jego awaryjnością? Oglądaliśmy dzisiaj jednego z silnikiem Mercedesa, heder 3.60m. 26tyś,to chyba nie dużo co? (po targu)
http://www.abload.de/img/s2370002w3j3x.jpg

Kamil1998    85

Z tego co mi wiadomo tutaj były wsadzane,albo Fahra chłodzone powietrzem lub Merca cieczą

Wiadomość z agroFakt.pl

damianmmmm    0
Napisano (edytowany)

Mój szwagier miał takiego z silnikiem perkinsa 6cyl. Ja nim kosiłem przez 3 ostatnie sezony które był u niego (a był w latach 2001 - 2009) to za mojej kadencji hydromat do samego końca szedł bardzo dobrze z łożyskami nie było raczej problemu natomiast z pasami to już był problem, bo albo były za krótkie albo za długie i trzeba było albo naciągi usuwać albo przerabiać. Drugim problemem jaki był (może to dotyczy tego akurat przypadku) to rdza, pomimo garażowania był po prostu już dziurawy cały spód. Został ostatecznie sprzedany za cenę 11000zł do kapitalnego remontu wraz z silnikiem (dosłownie kapitalnego remontu).

PS> hydromat jest LINDE (taki jak w bizon gigant, koszt zamiennika około 5000zł)

Edytowano przez damianmmmm

Kamil1998    85
Napisano (edytowany)

Dzieki,a jak często wymienia się olej w tym hydrostacie?

Damian,a z którego roku był ten fahr??

Edytowano przez Kamil1998

ridock100    0
Napisano (edytowany)

Mam taki sam model co do części wszystko sie dostanie pod zamowienie pasy jakie chcesz lozyska,koła pasowe , wiele części pasuje od bizona. Ja w swoim mam silnik perkinsa 6,heder 3.2. a co do hydrostatu to mysle ze nic sie nie powinno zepsuc nie ma on wielkich obciazen.u mnie chodzi jak narzie,nie zamienił bym go nigdy na skrzynie biegow, Jak za 26tys to moim zdaniem warto ja za swojego dalem 32tys. Duzo masz do koszenia?

Edytowano przez ridock100

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez MAHU
      Witam. Posiadam duży problem z tym ciągnikiem. Ten ciagnik to pomyłka.

Pomyłką jest to że ten ciągnik ma niby fabrycznie 101 KM a w polu na klasie ziemi od II-IIIb z pługiem zagonowym cztero skibowym ten ciągnik ledwie dawał radę, mało tego by było to na hektar wypalił 28 litrów. No a o awaryjności to nie będę pisał bo za długo by mi to zajeło. Jedna wielka duża pomyłka !!!!!!!!
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez winkelried
      Panowie, proszę użytkowników jak i osoby mające wiedzę w temacie o opinie, informacje. Mianowicie planuje zakup ciągnika 115 - 130 km. Mam na oku Valmet / Valtra 8150 Mega. Napiszcie proszę jak z awaryjnością, jak z silnikiem, przede wszystkim skrzynią bo tutaj spotkałem się z negatywnymi opiniami, oraz ogólnie co o nim sądzicie. 
      specyfikacja ciągnika który zanlazłem: 2001 rok, 6300 mth, pochodzenie: Niemcy, pracował w żwirowni.
      Wiem, że temat Valmet seria 8xxx był już jednak nie ma tam zbyt wiele informacji.

• Przez xxxMarcin3
      Witam. Czy ktoś z was jest może uzytkownikiem tego modelu . Prosze o opinie . I Czy byście  ją polecili .