Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Miki7211    5

Witam

Przeglądając allegro trafiłem na ciągniki marki LS 100km i 88km. Na tyle mnie to zainteresowało że o tych ciagnikach mało co znalazłem a na allegro stoją poniżej 50tys netto a wszystkie dane kierowane sa na Litwę. Wie ktoś coś więcej na temat tych ciągników czy są one dostępne w polsce i co to w ogóle za ciagniki ?

http://otomoto.pl/ki...90-A257319.html

http://otomoto.pl/ki...00-A257318.html

O to linki

Pozdrawiam

Cooler2010    5
Napisano (edytowany)

"Kita" to po litewsku "inny" i to chyba nie jest marka ciągnika

A co do samego ciągnika to nawet niezłe wyposażenie za taką cenę, tylko podnośnik trochę słaby jak na 100km

Edytowano przez Cooler2010

pawel885    380

To jest LS Plus 90/100 na YT jest kilka filmów. Cena mało realna za 88km chociaż to Koreańczyk raczej więc wszystko możliwe

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    62

a to nie to samo co teraz cristal ma w ofercie widziałem na targach w lublinie tylko tamtye były czerwone

Miki7211    5

No i masa ciągnika też nie za duża ale zawsze można go dociążyć ;)

hodowca0007    0

W Kielcach stały na stoisku Korbanka i są tak mówił sprzedawca produkowane w fabryce case ale chyba nie tej w austri

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jahu
      Chcę zasiać na wiosnę mieszankę na ziarno (jęczmień+owies+peluszka ew pszenica jara)
      w zeszłym roku pierwszy raz zasiałem takie coś: jęczmień 100kg+pszenica 50kg+peluszka 65kg /ha klasa IV V troche zarosło i wyległo (wymlocilem ok 4,5t/ha)

co zrobić żeby było ok? ile czego dać? ile dać azotu i kiedy (czytalem ze malo <50kg i tylko na start)? czym najlepiej pryskać (bo wiele środków wycofali)? co stosujecie i jakie sa efekty?
    • Przez jac00
      Witam!!
      Jestem nowym - starym użytkownikiem tego forum, bo zaglądam tu od ok 2 lat. Teraz jednak sytuacja zmusiła mnie do rejestracji.
      Drodzy Koledzy, głównie użytkownicy proximy 75 bo ten ciągnik posiadam, mam problem z podnośnikiem. Niby wszystko jest ok, ładnie podnosi, nie opada ale problem jest przy opuszczaniu. Otóż, podczas pracy z ciężkimi maszynami (waga powyżej 600 -700kg) nie można normalnie opuścić maszyny. Przy niewielkim ruchu dźwigni maszyna opada do zadanej wysokości bezwładnie. Takie działanie powoduje że przodek ciągnika aż odrywa się od ziemi. A jeżeli puści się maszynę do samego dołu to bym porównał do tego jak ktoś wyrzucał w akademiku telewizor z okna (wielkie łuuuup!!). Sęk w tym że w ten sposób można np. połamać lemiesze czy inne elementy robocze. Stąd moje pytanie, bo widziałem w galerii że pracujecie cięższymi maszynami, czy mam wyjątkowy egzemplarz czy ten typ tak ma??
      Zapraszam do dyskusji B)
    • Przez Michalmeer
      Jakie mieliscie problemy z tym zestawem ? i czy dalej je macie ? jak sobie z nimi poradziliscie ?
    • Przez Matiboos
      Mam skrzynię Electro Comand. Parę tygodni temu za uwarzyłem problem z mocą na nieparzystych przełożeniach np. na 9 nie daje rady ruszyć ale na 10 nie ma z tym problemów. Nie wiem co mogę z tym zrobić. Ciągnik ma zaledwie 1400 godzin. Proszę was o pomoc.
    • Przez damianus2222
      Witam wszystkich, zastanawiam się nad zakupem któregoś z wymienionych siewników. Ciągałby go zetor proxima plus 85. Prosiłbym właścicieli o wyrażenie opinii na temat jedneo i drugiego? jak z wykonaniem, i który bardziej byście polecali. Chyba że ewentualnie inna firmę, lecz to tak jak w przypadki tych dwóch cena podobna. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi