Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bondek77

Rozpiska bezpieczników MF 3070

Polecane posty

bondek77    1

Witam. Czy posiada ktoś może rozpiskę bezpieczników do MF 3070? Chodzi mi głównie o bezpieczniki odpowiadające za reflektory robocze. A może ma ktoś rozpiskę wszystkich?

bondek77    1

Ok dzięki. A nie masz może przypadkiem rozpiski do wszystkich? Niby zazwyczaj powinny być na klapce w środku, ale u mnie nie ma

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash3060    105

Widziałem całą instukcję obsługi od 36xx i tam wszytsko jest :) Nie licząc tabel z kołami i tp. reszta jest to samo co i w naszych i opis bezpiecznikó także :) Instrukcja była w j.polskim :) Poszukaj to znajdziesz na pewno :)

• Like 1

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Peron    20

Też szukam tabeli bezpieczników do MF6180 i nie moge znaleźć. Jak mam założony bezpiecznik 10 A od roboczych z tyłu, to przepala albo topi. 15A jest OK.

Czytałem gdzieś, ze to się tak oblicza:

55w moc żarówki

12V napięcie

4 żarówki x 55w =220w

220w/12V - 18,3333

Więc 15A to minimum

Lukash3060    105

Poszukać trzeba instrukcji obsługi / napraw i tam powinno być bez względu w jakim języku oznaczenia są te same (A) więc nie powinno być problemu :) Do serii 30xx mam zdj na komputerze a czy do 61xx pasuje... nie wiem :)

Peron    20

W instrukcji podają, ze 25A mają być bezpieczniki od halogenów. A ja sie dziwiłem, że mi 10 pali. A kto je tam włożył, to nie wiem.

Lukash3060    105

Ktoś kto się nie znał raczej lub po prostu nie wiedział ile tam powinno być :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piechu
      Mam pewien problem a mianowicie paręnaście dni temu kupiłem MF 3070 1989 rok Wyposażony one jest w 2 wajchy którymi ustala się prędkość obrotową wałka przy danych obrotach silnika Jeżeli pierwszą od kierowcy ustawiam na 2000 obrotów silnika i włączam wałek wszystko pięknie działa Płynnie przechodzi z 540 na 1000 i odwrotnie. Ale jeżeli przełączam pierwszą wajchę na 1550 (obroty silnika) i włączam wałek nic się nie dzieje. Nie ważne czy 2 wajcha jest ustawiona na 540 czy 1000 wałek nie kręci się. Jeżeli wie ktoś z Szanownych Kolegów w czym tkwi problem będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc
    • Przez dawid1983
      witam mam pytanie gdzie mozna kupic blotniki tylnie te krotkie co montowane sa w nich swiatla tynie przekopalem internet nigzie nie moge znalesc  dolanczam zdjecie
    • Przez dawid1983
      witam ponownie zaczne od tego wyjmowalem 2 tygodnie temu akumulator i znowu to samo dzisiaj tez go musialem wyjasc i go ponownie zalozylem   gdy chcialem ruszyc do przodu grupa biegow A to nie moglem ruszyc  ta wajche od tej grupy  cofalo ja spowrotem  a na grupie B  wporzadku to wzialem wyregulowalem na tym przegubie i teraz jest wporzadku jaka moze byc przyczyna pomocy nigdy mi to sie wczesniej nie zdarzylo NIE WIEM JAK JUTRO BEDE GO CHCIAL ODPALIC  I ZOBACZYMY CZY DZIALA
    • Przez benyk123
      Witam  Chłopaki otóż w ostatnim czasie w moim ciągniku szwankuje podnośnik. Problem tkwi w tym że po odpaleniu przełączając góra/dół podnośnik dziala prawidowo. podnosi i opuszcza. Po kilku minutach jakby nic nie dziala nie moge opuscic ani podnieść, nw w czym tkwi usterka. Dodam ze kontrolki nie reagują a jak zgasze i odpale ciągnik od nowa to znowu kilka razy da sie podniesc i opuscic, pozniej znow nie dziala.Prosze o pomoc dziekuje z góry.
    • Przez dawid1983
      witam wszystkich  chcialbym poruszyc temat  sklepow internetowych gdzie zaopatrujecie sie w czesci do mf 3000  jakie polecacie a ktore z gory omijac tylko blagam nie korbanek bo ceny z kosmosu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.