Zaloguj się, aby obserwować  
bondek77

Rozpiska bezpieczników MF 3070

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bondek77    1

Witam. Czy posiada ktoś może rozpiskę bezpieczników do MF 3070? Chodzi mi głównie o bezpieczniki odpowiadające za reflektory robocze. A może ma ktoś rozpiskę wszystkich?

bondek77    1

Ok dzięki. A nie masz może przypadkiem rozpiski do wszystkich? Niby zazwyczaj powinny być na klapce w środku, ale u mnie nie ma

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash3060    105

Widziałem całą instukcję obsługi od 36xx i tam wszytsko jest :) Nie licząc tabel z kołami i tp. reszta jest to samo co i w naszych i opis bezpiecznikó także :) Instrukcja była w j.polskim :) Poszukaj to znajdziesz na pewno :)

• Like 1

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Peron    24

Też szukam tabeli bezpieczników do MF6180 i nie moge znaleźć. Jak mam założony bezpiecznik 10 A od roboczych z tyłu, to przepala albo topi. 15A jest OK.

Czytałem gdzieś, ze to się tak oblicza:

55w moc żarówki

12V napięcie

4 żarówki x 55w =220w

220w/12V - 18,3333

Więc 15A to minimum

Lukash3060    105

Poszukać trzeba instrukcji obsługi / napraw i tam powinno być bez względu w jakim języku oznaczenia są te same (A) więc nie powinno być problemu :) Do serii 30xx mam zdj na komputerze a czy do 61xx pasuje... nie wiem :)

Peron    24

W instrukcji podają, ze 25A mają być bezpieczniki od halogenów. A ja sie dziwiłem, że mi 10 pali. A kto je tam włożył, to nie wiem.

Lukash3060    105

Ktoś kto się nie znał raczej lub po prostu nie wiedział ile tam powinno być :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid1983
      witam wszystkich  chcialbym poruszyc temat  sklepow internetowych gdzie zaopatrujecie sie w czesci do mf 3000  jakie polecacie a ktore z gory omijac tylko blagam nie korbanek bo ceny z kosmosu
    • Przez dawid1983
      witam wszystki posiadaczy mf 3000 chcialbym poruszuc temat naprawy naszych mf-ow a mianowicie zalozyc blog  w ktorym bysmy wrzucali filmiki z naprawy naszych mf -ow  to by napewno pomogol w jakims stopniu  samemu dokonac jakis napraw np wymiana pierscieni czy wymiana oleju hydraulicznego  odpowietrzenie ukladu hydrauliki prosze o wasze opinie lub inne naprawy  anie szukac mechanikow ktorzy kasuja krocie
    • Przez dawid1983
      witam wszystki posiadaczy mf 3000  chcialbym wymienic uszczelniacze na silowniku od zmiany biegow bo mi olej sie saczy przy grupie zmianie biegow przod tyl i moje pytanie zeby zdjac ten dekiel czy musze spuszczac olej i czy przy zdejmowaniu musze na cos uwazac
    • Przez bob124a
      witam mam problem z mf 3050 nie da sie wyłączyć przedniego napędu .Po skończonej robocie na polu próbowałem wyłączyć naped  ale sie nie dało wróciłem do domu zgasiłem ciągnik , zapłon a kontrolka od napędu cały czas swieci. wczoraj też robiłem w polu cały dzień i napęd  działa ale nadal nie da sie go wyłączyć zauważyłem też że nie da sie właczyć blokady i nie  świeci kontrolka od ciśnienia oleju a poza tym raczej wszystko działa .co może być? gdzie szukać usterki?  
      dzisiaj patrzyłem bezpieczniki sa wszystkie dobre, czujnik sprzęgła ok. stopu też jest dobry.włącznik napędu ok. byłem przy przełączniku to odpiołem komputer a ona nadal świeci. pod ciągnikiem niby wszyskie kable dobrze .Jeszcze tylko nie patrzyłem tych elektrozaworów bo nie wiem który to i nie wiem jak się za niego zabrać i czujnika ciśnienia oleju bo też nie wiem gdzie go szukać 
    • Przez RenaultAres550rx
      Witam Tak jak w tytule potrzebuję rozpiski Bezpieczników który od czego jest do MF 6485 Silnik SISU Jesli  ktoś by miał bardzo bym był wdzięczny za Pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.