Zaloguj się, aby obserwować  
maras

Co o tym myślicie ?

Polecane posty

MCS    0

to zależy ile masz Ha ?

czym go bedziesz ciągał ?

bo cenowo to jest to w miare opłacalny zakup

500kg ? sporo jak na taki pług

 

tutaj masz fajne ale używki

http://www.allegro.pl/item280011221_sprzed..._4_skibowy.html

http://www.allegro.pl/item281786645_plug_4...m_srubowym.html

 

tutaj masz takie odpowiedniki tego pługa tylko troche w innym wydaniu

http://www.allegro.pl/item279549209_plug_k...y_obrotowy.html

mniejszy

http://www.allegro.pl/item277251387_plug_o...lny_do_mtz.html

 

Jak masz jakiś większy ciągnik to możesz sprubować z tym - no ale tu już trzeba ze 100 kucy i odpowiednia waga ciągnika


jEsT sAm :

Władimirec t-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Nie polecam kup ozuwany zachodni i tyle :D A to wystarczy popatrzeć na odkładnie toż to nawet ścierniska nie przykryje :) Może przesadziłem ale większe ziele i nie będzie przykrywać!!!I wo gole takie pługi ciężko sie orze :angry:

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCS    0
Nie polecam kup ozuwany zachodni i tyle :D A to wystarczy popatrzeć na odkładnie toż to nawet ścierniska nie przykryje :) Może przesadziłem ale większe ziele i nie będzie przykrywać!!!I wo gole takie pługi ciężko sie orze :angry:

 

 

Pozdrawiam

 

 

Nie zawsze Mateo, nie zawsze, używany - ale zależy czy właściwie, ile i jak intensywnie.

~ Używane nie znaczy że złom.


jEsT sAm :

Władimirec t-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5

Czyli co nie warto go kupować! a macie jakieś inne propozycje na jakiś pług nowy zagonowy z zabespieczeniami zrywalnymi do 80km traktora aha coś niedrogiego a solidnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ja jak bym kupywał pług to tylko obracany masz w tedy proste pole ,a tak to na polu bruzd od chu.a jest krzywe pole i przede wszystkim zużyjesz mniej paliwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Wy tu o brotówkach nie gadajcie bo kolega, jak widać, zastanawia się nad czyms sporo tańszym....Ale prawde mowiąc to już lepiej jakiegoś z Unii kupić a niżeli takie gow...Ty tym nawet w perz nie miał bys po co wjeżdżać bo i tak nici z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzyn11    0
Budzyn 11 a jakim ciągnikiem to ciągniesz mf 3060 da rade ?

Zetorem 7340 (80 km) ,jak się niemyle to MF też ma coś koło 80 km to da rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

atlasa bym ci nie polecał bo sąsiad kiedyś miał atlasa właśnie 4 i w zetorze 105km bujało nim radził bym Ci kupić tego tura 4 skibowego i będzie ci śmigał 2 szosową, a na podorywce 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie polecam ci tego pługa. Słyszłałem coś o nim. Niedaleko nas ktoś kupił taki pług, pierwsza orka zachaczył o coś i po korpusie. Kupisz dobry używany za taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Jeśli masz mocno zakamienione pola to nigdy nie kupuj pługa ze zabezpieczeniami śrubowymi. My mamy pług Krone na zabezpieczeniach śrubowych, i mój tata po orce siewnej i zimowej stwierdził że gdyby ten pług nie przykrywał dobrze to napweno już by go sprzedał.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Witam jak myślicie czy to dobra inwestycja? http://www.allegro.pl/item281721975_plug_4...pieczeniem.html

 

A cóz to za wynalazek!!! :D Mi to wygląda na tanią, rzemieślniczą imitację pługów UNII GRUDZIĄDZ. Jestem ciekaw jak jest wykonany bo na moje oko to jest to jakis szajs, pewnie jeszcze z polskiej stali. NIE POLECAM. A pisze o "polskiej" stali, gdyż była taka sytuacja, iż UNIA zrobiła 100 parenaście pługów ze stali polskiej i wszyskie sie wygięły!!! ;) Słyszałem, że wszystkie im pozwracali, od tej pory UNIA robi pługi i maszyny ze stali zagranicznej (bodaj szwedzka stal) B) A poza tym jeszcze powiedz jakie masz gleby (ciężkie, lekkie, zakamienione czy nie) :P

 

Ja mam UNIA TUR 120B 35 4+1 i czy gleba lekka, ciężka, czy zakamieniona, to on idzie. Piekna maszyna no i cholernie mocny, wytrzymały. ^_^


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrPrzemek    0

Jeśli chcesz kupić nowy sprzęt, to ja proponuje jakąś maszynkę z UNI GROUP ;) raczej nie powinieneś mieć problemów z eksploatacją tego sprzętu

 

A jeżeli coś używanego, to jakiś zagraniczny pług proponuję np. Kverneland allegro.1 , allegro.2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj