Skocz do zawartości
mati00733

Roznice pomiedzy Case MX135 a MX150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
CASE
grego    218

Generalnie LSD to nowocześniejsze rozwiązanie i dużo częściej spotykane. Jeśli tarczki nie są padnięte to tak jakbys miał włączoną blokade

mati00733    7

w case tez masz ustawienie blokady mostu jak i naped w pozycje auto jak i na stale.

auto uzywam do orki,bo zdarza sie na glinie ze miesza na 4:)w jakich sytuacjach sie wylacza dokaldnie nie wnikalem za mocno,ale gdy podniose plug,to sie wylacza blokada i naped,tak samo od jakiejs predkosci(jakiej nie wiem bo nie dziala predkosc u mnie)

co do niskiego przeswitu,umnie sprawa jest tego typu,ze mam mocowanie dolnego zaczepu rolniczego dość nisko,zobacz na moich fotkach.

raz go tylko utopilem

tomek73    189

Napęd do 15 km/h działa i jak tuza podniesie się to wyłączy się, lub na stałe.

Wiadomość z agroFakt.pl

mati00733    7

Napęd do 15 km/h działa i jak tuza podniesie się to wyłączy się, lub na stałe.

dokładnie:)

mati00733    7

Witam.

Nie chce zakladac nowego tematu,wiec piszę tutaj.

Zabrałem sie za wymiane uszczelek pod pokrywami zaworo,i napotkałem problem.trzeba sporo rozebrac,spuscic płyn chłodniczy wg mnie.

Czy ktos z Was juz to robil?dwa pierwsze dostep super,ale nastepne juz gorzej,i od czego dokladnie sa te zaworki

post-24335-0-45051400-1393324680_thumb.jpg

post-24335-0-61832800-1393324693_thumb.jpg

Edytowano przez mati00733

tomek73    189

Tym wyżej zamykasz nagrzewnicę, a tym niżej odpowietrzasz interculer.

mati00733    7

A dziekuje Tomku tak to wyszlo w trakcie..caly filtr powietrza trzeba bylo wyjac,dolot turbo,dolot do interculera

post-24335-0-47507000-1393442193_thumb.jpg

małe pytanie...do czego to jest?

zaczyna sie tutaj

post-24335-0-70784000-1393442456_thumb.jpg

a konczy tutaj:)

post-24335-0-43097800-1393442241_thumb.jpg

Edytowano przez mati00733

gajowy76    0

Działa to jak odkurzacz .Jak filtr powietrza wciągnie np;liść czy motyl to TO poprzez podciśnienie wytworzone przez wylatujące spaliny powinno odrzucić. Nazwał bym TO filtr duużych cząstek.

am1609    0

Probowałam sie dostać do filtrow powietrza w kabinie i nie mam pojęcia jak je wyjąć. Prosze o podpowiedz bo znając moje szczeście to zaraz coś wyłamię :) A chcialam wymienić i jechać na odgrzybienie klimatyzacji

w case mx135

casemx110    0

1. Z tyłu nad oknem, trzeba odkręcić chyba 4 śrubki oraz zdjąć plastyk (kratkę przesuwną)

2. Na zewnątrz kabiny po lewej stronie na dachu jest otwierana zaślepka na filtr, należy ją otworzyć i odkręcić filtr z całą ramką

am1609    0

dzięki :) filtry wyjęte i okazalo się że chyba nikt tam nigdy nie grzebal dlatego nie mogłam otworzyć :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)