Skocz do zawartości
mati00733

Roznice pomiedzy Case MX135 a MX150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

grego    218

Generalnie LSD to nowocześniejsze rozwiązanie i dużo częściej spotykane. Jeśli tarczki nie są padnięte to tak jakbys miał włączoną blokade

mati00733    7

w case tez masz ustawienie blokady mostu jak i naped w pozycje auto jak i na stale.

auto uzywam do orki,bo zdarza sie na glinie ze miesza na 4:)w jakich sytuacjach sie wylacza dokaldnie nie wnikalem za mocno,ale gdy podniose plug,to sie wylacza blokada i naped,tak samo od jakiejs predkosci(jakiej nie wiem bo nie dziala predkosc u mnie)

co do niskiego przeswitu,umnie sprawa jest tego typu,ze mam mocowanie dolnego zaczepu rolniczego dość nisko,zobacz na moich fotkach.

raz go tylko utopilem

tomek73    188

Napęd do 15 km/h działa i jak tuza podniesie się to wyłączy się, lub na stałe.

Wiadomość z agroFakt.pl

mati00733    7

Napęd do 15 km/h działa i jak tuza podniesie się to wyłączy się, lub na stałe.

dokładnie:)

mati00733    7

Witam.

Nie chce zakladac nowego tematu,wiec piszę tutaj.

Zabrałem sie za wymiane uszczelek pod pokrywami zaworo,i napotkałem problem.trzeba sporo rozebrac,spuscic płyn chłodniczy wg mnie.

Czy ktos z Was juz to robil?dwa pierwsze dostep super,ale nastepne juz gorzej,i od czego dokladnie sa te zaworki

post-24335-0-45051400-1393324680_thumb.jpg

post-24335-0-61832800-1393324693_thumb.jpg

Edytowano przez mati00733

tomek73    188

Tym wyżej zamykasz nagrzewnicę, a tym niżej odpowietrzasz interculer.

mati00733    7

A dziekuje Tomku tak to wyszlo w trakcie..caly filtr powietrza trzeba bylo wyjac,dolot turbo,dolot do interculera

post-24335-0-47507000-1393442193_thumb.jpg

małe pytanie...do czego to jest?

zaczyna sie tutaj

post-24335-0-70784000-1393442456_thumb.jpg

a konczy tutaj:)

post-24335-0-43097800-1393442241_thumb.jpg

Edytowano przez mati00733

gajowy76    0

Działa to jak odkurzacz .Jak filtr powietrza wciągnie np;liść czy motyl to TO poprzez podciśnienie wytworzone przez wylatujące spaliny powinno odrzucić. Nazwał bym TO filtr duużych cząstek.

am1609    0

Probowałam sie dostać do filtrow powietrza w kabinie i nie mam pojęcia jak je wyjąć. Prosze o podpowiedz bo znając moje szczeście to zaraz coś wyłamię :) A chcialam wymienić i jechać na odgrzybienie klimatyzacji

w case mx135

casemx110    0

1. Z tyłu nad oknem, trzeba odkręcić chyba 4 śrubki oraz zdjąć plastyk (kratkę przesuwną)

2. Na zewnątrz kabiny po lewej stronie na dachu jest otwierana zaślepka na filtr, należy ją otworzyć i odkręcić filtr z całą ramką

am1609    0

dzięki :) filtry wyjęte i okazalo się że chyba nikt tam nigdy nie grzebal dlatego nie mogłam otworzyć :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)

• Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
    • Przez matingus
      Witam.
      Mam taki problem,nie chce się włączyć wom case mx 120 co może być za przyczyna.
      dodam że lampka też się nie świeci.

Co może być ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez luka582
      Witam.Mam problem z słabnącą hydrauliąi po rozgrzaniu w case 785XL.Problem ujawnia się po kilku godzinach przy intensywnej pracy ciągnika,po czym jest kłopot z uniesieniem na podnośniku jakiejkolwiek maszyny ,wspomaganie działa bez problemu.Gdy traktor ostygnie wszystko jest OK. Stan oleju jest w normie .Olej jaki jest zalany to Agrol U hydrauliczno przekładniowy.Proszę o rady czy przyczyną może być filtr hydrauliki czy już pompa do wymiany?