Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez beni226
      Witam

Powiedzcie mi do czego służy ten przycisk z prawej strony siedzenia widoczny na obrazku bo u mnie jak go wciskam to nic się nie dzieje.

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=1909
    • Przez tymtus
      Witam. Potrzebowałbym siłownika dwustronnego działania długości koło 20 cm i ruchu tłoka +/- 10cm. Musi być sterowany elektronicznie 12V napięcie, ważne, żebym nie musiał podłączać do niego hydraulki, żeby miał własny zbiorniczek, albo moze być pneumatyczny, czy inny, w każdym razie z własnym zasilaniem, i sterowany elektonicznie.
    • Przez crystal169
      Witam, po przeglądzie plantacji pszenicy ozimej spotkałem się z czymś takim pomiędzy kolankami. U sąsiadów też to jest. Co to może być za szkodnik lub choroba?

• Przez adrianochmański2
      witam jestem posiadaczem używanej ładowarki manitou 634 z 2006 r .Gdy  podczas jazdy chciałem więc wcisnąłem przycisk  i prubowałem zmienić bieg   usłyszałem zgrzyt stwierdziłem że coś jest nie tak wyłączyłem rewers a gdy chciałem znowu zmienić bieg zgrzytu już nie było stwierdziłem że pewnie przełącznik siadł więc go wyjąłem i sprawdziłem i był w pełni sprawny dodam też że podobny guzik mam na dżojstiku i on też nie działa  nie wiem w czym rzecz czy jakis przekaźnik padł  czy bezpiecznik się przepalił . Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu tej usterki .
    • Przez Nieznany1235
      Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.