michael3377

Jakie sprzęty do zetora 6211 na 15ha?

Polecane posty

michael3377    0

Tak jak w temacie jakie sprzęty?Chodzi mi o agregat uprawowy,beczkowóz,prasę rolującą,pług.Proszę o szybką odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

zależy jakie gleby bo jak lekkie to pług 4 skibowy


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Zależy jakie gleby, ukształtowanie terenu. Poczekajmy na autora, nie ma co spekulować. Z reszta ten agregat 2,8 może trochę za dyzo się okazać. Po za tym podobnego typu tematy nie raz były, aż mi się nie chce szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agregat to raczej 2,5m bo to mniejszej mocy ciągnik niż 72.. pługi zdecydowanie 3 skibowe beczkowóz nie wiem bo na tych tematach sie nie znam, a prasa rolująca to może najpierw powiedz za jaką cenę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

agregat 2.5 m trochę za mały a pług to raczej na takie ziemie 4 skibowy


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurek    6

Kto na 60KM czepia 4 skiby? jak już to weź troche szersze 3 będzie miał lżej podnosić.

Beczka ok 5000l, choć po oranym będzie ciężko.

Prasa to zwykła sipma może wystarczyć, zależy jeszcze ile masz łąk (przeważnie robisz sianokiszonke czy siano?) i ile siejesz zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Pług to 3x35 i wystarczy. Niby po równym jest ale kolega ma trochę 3 klasy a to też potrafi się zeschnąć na kamień i wtedy problem się robi więc nie ma co się w większy pchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

ja posiadam mf 3050 4x4 ma 72 konie i 3 skibowym pługiem zagonowym robie a agregat to spokojnie 2.80 ja mam warke to c-360 robie nim bo mf z pługiem latam ja a dziedek z z tyłu 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jaki byście polecili pług do zetora 10540.Pług ma pracować na lekkich glebach.Ma ładnie kryć i być mało awaryjny.Cena to max 10 tys.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję
       
    • Przez ŁukaszRokowski
      Witam jaki plug do zetora 5211 interesuje mnie lekki plug 3 służbowy obrotowy np lemken jak sie to sprawuje proszę o odpowiedź pozdrawiam
    • Przez Damians88
      Witam,
      W najbliższym czasie chciałbym zakupić ciągnik Zetor o mocy w przedziale od 60 do 90km. Koniecznie z napędem 4x4. Mile widziany byłby również TUR. Rocznik powyżej 2004. 
      Może to być np.
      5340,
      6340, 
      7340,
      Proxima 6441,
      Proxima 7441,
      Proxima 75,
      Proxima 80,
      Jestem z woj. Lubelskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.
      Proszę o kontakt również osoby zajmujące się sprowadzaniem traktorów z zagranicy.
      tel. 661 332 309
    • Przez Luki1988
      Witajcie.
      Czy ktoś z forumowiczów zakładał plastikowe błotniki na przednie koła mając tura?
      W tej chwili mam metalowe ursusoskie na pół gumowane i skrócone do połowy bo ich masywne mocowanie przeszkadzało po założeniu tura.
      Ciekawy jestem jakby to było na plastikach.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj