Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin349

Wymiary skrzyni ładunkowej w różnych przyczepach

Polecane posty

Marcin349    26

Chciałbym się dowiedzieć czy wszystkie polskie przyczepy np. D 47 albo D 50 mają takie same wymiary skrzyni ładunkowej? Bo sąsiad ma bodajże d 47 ( nie znam się na modelach bo on jeden ma w okolicy dwu osiówkę ale myślę że to d 47 bo ma wąskie koła, kiper na 3 strony) no i jemu na przyczepę wchodzi 6 bali ale 30-40 cm bala wystaje z boku. Więc czy wszystkie mają taką szerokość? A jak tak to czy macie jakieś sposoby na to żeby burty dało się zamknąć, gdyż ja często woziłbym bale parędziesiąt kilometrów drogami asfaltowymi, przyczepy ładowałbym 2 warstwami bel i to spinałbym pasami ale burty pasowało by zamknąć dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

jak nie chcesz jeździć z otwartymi to uchylaj burty na łańcuchach. Albo jedną zamknij a ta co idzie od pobocza uchyl i też się zmieszczą bele tylko przy skręcaniu trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz95    5

Przecież d-50 to 6 tonówka, a d-47 to 4,5 tonówka. d-50 ma dłuższa pake a d-47 troche któtsza. i baloty nie powinny Ci wystawac na burcie. Moze ten sąsiad ma jakąs 3,5tonówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

na takie co pake mają min 2,4 szeroką. Na żadną polską nie wejdą dwie z zamkniętymi burtami chyba że spełniają 2,4m szerokości paki. Ja mam D-46 sztywna, bez burt sama podłoga tylko mam z przodu ramkę i z tyłu ramkę, to na nią spokojnie 10 bel wchodzi 1,2m, tak samo mam D-50 zrobioną. Jakby się uparł to 2 więcej na każdą by weszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

przyczepa d 47 nie ma wymiaru paletowego pod bele lepiej kupic jakas zagrzaniczna samochodowke lub d 616 lub p 83 albo prod radzieckiej one wszystkie byle szersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

A czy jeśli bym kupił dwie osie dajmy na to takie na kołach bliźniaczych 20 to czy dało by się dorobić obrotnicę i zrobić normalną przyczepę na zborze i bele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldemaros    10

a po co kombinowac jak mozna kupic samochodowke w cenie do 10tys a te samorobki to tylko duzo roboty i kasy.ale rob jak uwazasz marcin.kolo pajeczna ma facet do sprzedania 11,5 tonowa za 6tys.zadbana.

 

a po co kombinowac jak mozna kupic samochodowke w cenie do 10tys a te samorobki to tylko duzo roboty i kasy.ale rob jak uwazasz marcin.kolo pajeczna ma facet do sprzedania 11,5 tonowa za 6tys.zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Posiadam pakę 6mx2.4m i planuje zrobić z niej lawetę jednoosiową do bali 120x120, po co bawić się w jakieś dwie osie i obrotnice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Witam, mógłby ktoś mi podać długość przyczepy d47?

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

D47A i B- długość 4m, szerokość 2,2m te wymiary dotyczą też modeli D46 A i B

D50 i D55- długość 4,5m, szerokość 2,2m

D83-długość 6,28m szerokość 2,33m

to są wymiary skrzyń ładunkowych


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ale burta ma 413 cm jak się nie mylę.Do tego zaczep i koło 6 metrów wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

d46/7 wymiar burty 410x230x50

d50/5 460x230x50

w wiekszosci ogloszen nowych burt sa wymiary

kolega nie sprecyzowal o jaka dlugosc chodzi, jesli calej przyczepy to bedzie, jak wyzej, ok 6m

 

z takim pytaniem mogles sie podpiac pod temat o remoncie http://www.agrofoto.pl/forum/topic/740-remont-przyczepy-czyli-kilka-pytan/page__st__340


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

panowie, to są wymiary po zewnątrz czy wewnątrz? Ja podałem wartości ze ściągniętego skanu ze strony norcom.pl U mnie w d46 wymiary się zgadzają z tymi co podałem. Mierzone wewnątrz skrzyni. Zerknałem do instrukcji obsługi przyczep D46/47 i są podane wymiary po zewnątrz burt czyli długość 4,1m i szerokość 2,4m. Odjąć po 10cm na grubość obu burt i długość by się zgadzała, z szerokością gdzieś ucieka tylko 10cm ;) A jak ktoś chce całkowite wymiary z dyszlem to długość jest 6,2m szer 2,4m


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz95    5

Na moje oko to jest D-45. Jak byś gdzieś papiery tanio kupił ( do 1000zł ) to chyba warto nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      kupiłem Bizona i mam dylemat czy wjedzie na lawete o szerokośći 2.40 m?.
      można oczywiscie nim przyjechać to tylko 50km od domu
      mam zamiar go przywiesz za tydzien ,śniegu podobno ma już nie być
    • Przez Madzia20
      Tak jak w temacie, mamy tak do koszenia 70ha, na razie jeszcze lecimy Bizonem Z056 który no ma już dobre30 lat.
      Cały czas się kręcimy i myślimy co by tu kupić lepszego, były pomysły aby kupic coś nowego ale po dłuższym zastanowieniu i wybiciu tego pomysłu tacie stwierdzilismy że na taki aareał szkoda bulić 300-400tys.
       
      Dlatego tez chcielibyśmy wydac coś ok 100-130tys tylko co kupić?
      \Nowszego bizona np.BSZ110
      Massey Ferguson czy może coś z Cllasa?
    • Przez mafia573
      Jeśli ktoś posiada taki sprzęt to czy mógł by podać jego wymiary.
      Potrzeba mi takie wymiary:
      1-szerokość zbiornika
      2-szerokość (od jednego przedniego koła do drugiego, tylko razem z tymi kołami)
      3-wysokość od podłożanie, wliczając kabiny, tylko wysokość do zbiornika (wliczając zbiornik)
    • Przez CONDOR
      Dzisiaj mam nietypowe pytanie, prośbę. Czy mógłby ktoś z Was napisać wymiary (dokładnie chodzi mi o wysokość) np. takich kombajnów jak: John Deere serii 20, 22. Claas 204-218, Claas lexion 440-480, New Holland tx 64- 66, Case 1680. Głównie chodzi mi o ''największe'' kombajny produkowane w tamtych latach (mogą być kombajny z lat dzisiejszych). Planuje budową wiaty i zastanawiam się nad wysokością. Dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez michaltos
      Witam wszystkich.
      Mam ogromną prośbę do tych, którzy posiadają dominatora 88s.
      Pilnie potrzebuję wysokość kombajnu na zdjętych kołach.
      Oczywiście chodzi o wymiary od uchwytu siłownika hedera- przy przedniej osi(bo to najniższy punkt) do powierzchni kabiny czy pokrywy silnika.
      Istotne też jest sprawdzenie szerokości tego pojazdu bez kół.
      Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 510-126-651 a na pewno się odwdzięczę (chociażby przysłowiową flaszką;-).
      Pozdrawiam.
      Michał.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj