renatakw

Nowy cennik za kurs chemizacyjny !!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    166

A tak przy okazji to sprawdziłem sobie dzisiaj ten świstek (z 2002 r)no i nigdzie nie znalazłem żadnego zapisu żeby miał on ograniczoną przydatność do spożycia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Ale w ustawie ochronie roślin lub (obowiązuje aktualnie w pewnym zakresie rozporządzenie 1107/2009 WE), że szkolenie ważne jest 5 lat od daty ukończenia :wacko:


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Domyślam się że jest jak piszesz-jest to bardzo wygodne.Tyle że nie dla nas.Robimy jakieś szkolenie , kasujemy za bezwartościowy świstek (przy okazji trujemy d..ę że wydawany jest bezterminowo) a za jakiś czas smarujemy ustawę ,rozporządzenie czy nowelę która ową "bezterminowość" ogranicza dajmy na to do 5 lat.Proste ?Skuteczne ?

Swoją drogą ciekawe co nas jeszcze czeka a co zostało podpisane w Brukseli przed laty na trzysta osiemdziesiątej trzeciej stronie nowelizacji do ustawy itd. ble,ble,ble.

Normalnie "Autostopem przez Galaktykę" się kłania (kto zna ten wie o czym piszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areknn    6

Ciekwe czy te kwoty ponad 100zł za kurs które płacicie to są w ODR czy w firmach prywatnych Z tego co wiem kurs w ODR lubelskie kosztuje 85 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

a do czego to komukolwiek potrzebne jakis świstek z nowa datą -rolnik i tak zrobi jak bedzie chciał w stosowaniu srodków, da podwójna dawke to da - u mnie mało kto to robił bo kazdy ma dość zbednych ;) papierów już w domu


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Cieszcie sie ze macie mozliwosc zrobic, ja musialem dwa miesiace czekac za szkoleniem, 2 lata temu placilem jakos 70-80zl ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Do pracy mi bylo potrzebne, po wykonaniu zabiegu szedlem do ksiegowych i opisywalem kiedy czym i ile pryskalem. A wzamian za szkolenie chemizacyjne pracodawca zrobil mi uprawnienia na kombajn i wyslal na szkolenie serwisowe New Hollanda ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxCof    0

Dobry post polecam Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Ja robilem w zeszlym roku we wrzesniu czy pazdzierniku za friko bo kurs organizowany byl przez izby rolnicze i jeszcze byla kawka cos slodkiego i obiad bo kurs byl w knajpie. Nie zmienia to faktu iz dla mnie byl to czas stracony nic nowego sie nie dowiedzialem i moim zdaniem wystarczy raz przejsc taki kurs. Najgorzej jak czlowiek zapomni iz wiosna minelo ponad 5 lat od poprzedniego kursu nastepny dopier na jesien he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLASSS    1

ja zplacilem za kurs 80 zyla ale wcale na nim nie bylem wystarczyl telefon do znajowej w odr i wszystko zalatwione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Te kursy to tylko nabijanie kasy wszelkim ośrodkom szkoleniowym , ludzie tam pracujący często nie mają podstawowej wiedzy z zakresu produkcji rolnej, jedno konkretniejsze pytanie i ani be ani me.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa777    0

Jestem uczestnikiem kursu kwalifikacyjnego R3. Dzwoniłem przed chwilą do sekretariatu tejże szkoły i do firmy prowadzącej szkolenie z zakresu chemizacji, i nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć czy będę miał już autoamtycznie załatwiony podstawowy kurs chemizacyjny wraz z otrzymaniem zaświadczenia o zakończeniu kursu R3. Różnica polega na tym czy zapisać sie na szkolenie podstawowe czy dopiero za 5 lat na uzupełniające. Ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

a z jakiej okazji kończąc r3 masz mieć zaliczony kurs chemizacyjny? To że uczysz się o opryskiwaczach i opryskach nie ma nic wspólnego z owym kursem chemizacyjnym który należy odbyć osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa777    0

Nie do końca jest tak jak mówisz bo szkoły rolnicze np. technika i studia rolnicze zaliczają podstawowy kurs chemizacyjny jakoby w ramach realizowanych przedmiotów w toku nauczania ale nie wiedziałem jak to jest z R3 ale chyba masz rację, zapisałem się na podstawowy w każdym bądż razie.

Edytowano przez masa777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ja zrobiłem w szkole za darmo a jakbym nie przyszedł na test końcowy który był banalny jeszcze podpowiadali  też bym zdał,więc to pic na wodę jak i kurs na kombajn te niestety już był płatny.Nabicie kasy za papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber60    0

a czy koledzy wiedza jak mam opryskiwacz  do nawożenia dolistnego tylko i wyłączni to terz muszę mieć ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej tak , a nawet na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jeśli tylko do nawożenia dolistnego to żaden kurs nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.













       
       
      Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez Drobnik
      Witam posiada moze ktos cennik opryskiwaczy bury? bo w internecie za bardzo nie ma zadnego cenniku, a napewno nie tylko mi on sie moze przydac;) interesuje mnie taki 2000-3000l, hydraulicznie rozkladany itp.
    • Przez ziom558
      witam mam pytamie , czy sa gdzies prowadzone albo bendo prowadzone kursy na rolnika w okolicach Leśnej Podlaskiej. Bialej Podlaskie , albo Jabłonia
    • Przez zetor7745
      Cennik Wozów asenizacyjnych Joskin.
       
       
      Model Pojemność l Cenna netto
       
      Modulo2 4000L 19,300 zł
      Modulo2 6000L 27,900 zł
      Modulo2 7000L 29,900 zł
      Modulo2 8400L 33,900 zł
      Modulo2 10000L 44,900 zł
      Modulo2 12000L 55,900 zł
       
      Cena dotyczy standardowego wyposażenia wozów.
       
      Podane ceny są cenami NETTO do których należy doliczyć 22% Vat.
       
       
      Jeśli komuś to się przyda to będe zadowolony
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj