Zaloguj się, aby obserwować  
Junkers

Przeglądy i naprawy maszyn oraz dojazd do klienta w okresie gwarancyjnym

Polecane posty

Junkers    44

Wiam,

chciałem zapytać się jak to jest u was z przeglądami i naprawami gwarancyjnymi. Szczególnie interesuje mnie to czy płacicie za dojazd do siebie(klienta)??

Ja mam zakupiony ciągnik w Agrohandlu we Woźniakowie k/Kutna i oni jak raz przyjechali, bo był problem z aku to za dojazd policzyli sobie 1,80zł/km, a mają 30 do mnie.

Najlepiej jakby się wypowiedziała osoba która u nich kupiła np. ciągnik, bo mi się wydaje że mnie robią w balona.

Przecież jest gwarancja to za co mam jeszcze płacić za dojazd?? Płaci się jedynie za materiały eksploatacyjne zastosowane przy przeglądzie.

Kolega kupił DF-a to byli u niego już 8 razy, bo ma z nim niemałe problemy i ani razu nie zapłacił za dojazd, mają do niego ok 100km.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja u siebie z delerem jestem tak dogadany że za dojazd i wymianę filtrów i olei płace 1 zł netto :) Kupuje u nich filtry i oleje ceny uważam ze maja ok. Ciągnik jest już rok po gwarancji i nic się nie zmieniło. Jak była drobna awaria (ale za to trudna do zlokalizowania ) to za 3 godz. pracy zapłaciłem 100 razem ze skalibrowaniem podnośnika i wykasowaniem wszystkich błędów w oprogramowaniu. Dealer ma do mnie 95 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

Nie powinno być tak że płacisz za dojazd przy gwarancji. U mnie jak przyjeżdżali to ani razu nic nie płaciłem a mam około 70km . Jedynie przy przeglądach był doliczony dojazd na fakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Dokładnie tak jak pisze Maciek płacisz tylko za dojazd na przegląd a nie na naprawę gwarancyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Tak jak piszą koledzy wyżej. Dealer pewnie skasował za dojazd od Ciebie i z fabryki. Pamiętajcie żeby zawsze mówić niech przyślą fakturę, to nieco studzi ich zapędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Czyli jeśli przegląd to płacę za swoje jedynie ich robota np. wymiana olejów, filtrów, dokręcanie głowicy(belarus) jest za darmo, a jeśli coś się zepsuje to nie mam prawa dać nawet złamanego grosza za części-robotę-dojazd, bo przecież jest gwarancja, w sumie to logiczne,

dzięki i pozdrawiam :)


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez machtomi
      Mam pytanie jak wykasować migający serwis (przegląd po określonej liczbie  mth)?
      Albo jak go przestawić na następny okres powiedzmy 300 godzin do przodu?
      Jaki olej używacie do silnika? Do tej pory było zalewane oryginałem  Korbanka  Semiral 10W-40 MC  MAX 
    • Przez tomas318
      Witam wykonuje naprawy elementów hydrauliki siłowej tz. pompy rozdzielacze siłowniki itp wiecej inforamcji udziele prywatnie 
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez aress
      Witam
      chce zakupić ciągnik w którym miną termin przeglądu technicznego powyżej 30 dni, czytałem że po takim terminie trzeba jechać do okręgowej stacji na internecie piszą tylko o samochodach czy ciągników też to dotyczy ???
       
       
       
          
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj