Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

u mnie w małopolsce słoma która idzie na pelet lub brykiet 160- 200 zł/t , balowanie,zwożenie,ładowanie po stronie sprzedającego, jest mały problem z odbiorem, ale może kiedyś to w końcu wezmą :)

 

 

macie zamiar w tym roku zbierac słome kukurydzianą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wymienię słomę jęczmienną z tegorocznych żniw na byczki.Bele 120x130.Proszę pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

u nas za balota 120x120 płacą od 30 zl do nawet 50 zł sami prasuja i zwoża my prasujemy w małą kostke na 1000 sztuk mamy klienta po 5 zł bedzie cały rok przyjeżdzał i brał średnio co 2 tyg 40 snopków a reszte wywozimy do stadbniny koni sportowych bo mają duzo miejsca nad stajniami i chca malą kostke zeby nie zmokła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garmin    0

centalna lubelszczyzna słoma idzie po 100 na pokosie a prasowana koło 200 z pryzmy tak ze nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanssz    2

u mnie 10 za belkę prosto z pokosa

dajcie spokój 26zł za balot prosto z pola czyli ok 182zł za tonę słomy-sprzedałem wszystko a sprzedał bym dużo więcej-40 km na N/S od Poznania. Klienci są ale trzeba czasem poszukać. Może i słomy jest więcej ale w co drugiej wiosce jest brykieciarka która coś musi przerabiać, ja sprzedałem słomę po krówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

300 bel słomy żytniej kupionej po 8,- (mój zbiór)już leży pod dachem a mam do prasowania jeszcze ze 30 hektarów jęczmienia.....Był klient,który dawał więcej ale słoma została mnie sprzedana ponieważ po pierwsze mieliśmy umowę podpisaną a po drugie sprzedający korzysta z moich usług............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwykrzych    0

pomorskie rolicy juz wołają u nas 300 zł tona pszenna i rzepaczana a firmy produkujące brykiet oferują rolnikom 70 zł tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395

To mało płacą te firmy u ciebie , blisko mnie skupuje taka firma słomę po 200 zł tona. Dużo rolników tam odstawia słomę i każdy się droży to nie kiedyś że trzeba było się prosić żeby ktoś zabrał z pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Sprzedałem dziś 10 wałków ok 130cm dobrze zbite po 60 zł za szt. Bedzie pewnie po 300 zł tona bo ze 200 kg pewnie waży. Zwijanie moje odbiór kupującego. Jeszcze ze 200 bym sprzedał w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Za 50zl z pokosa to ja kupuje hurtowo wszystko :D , u mnie w okolicy wielka wojna o słomę, płacą po 10-12zl/balot sami prasują, sami sprzątaja, mojemu znajomemu brakło 2tyg przed żniwami słomy, chciał kupić krzykneli mu 45zł/balot :o , kupił 3 a jak mu się skończyły zaczął słać sianem, napewno taniej wychodzi :lol: koszmar...

Co za idioci wymyslili by pierwszogatunkową słomą opalać w piecach, w sumie ekonomia bierze górę nad rozsądkiem...

 

Nie zrozumiałeś mnie.

 

50 zł za belkę a nie za tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18

Sprzedam od 100 do 150 bali 120/120 słomy z tegorocznych żniw. Cena do uzgodnienia, woj świętokrzyskie. Wszystkich zainetersowancy prosze o kontakt na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Mazowieckie . Cena żytniej słomy 15zł / belę ale swoje belowanie


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarek_    0

Sprzedam zbelowaną słomę żytnią, owsianą. Cena 35zł/bela. Okolice dziadkowic( podlaskie). Odbiór po stronie kupującego. Kontakt : czarek294@o2.pl

Edytowano przez CZarek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IREKG    1

Sprzedam słomę , 20zł bela 120, belowanie po stronie kupującego, okolice Ciechanowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Witam koledzy a ja mam pytanie z innej beczki czy słoma w belach owijana siatką dobrze przezimuje w stodole?myślę o tym czy myszy mi nie pogryza tej siatki dodam że bele robiłem 1 raz.Może głupie pytanie ale proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

u mnie nie było z tym problemu, a w kostce trafiały się snopki z po przegryzanymi sznurkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arielo    1

Witam czy znacie jakąś firmę z lubelskiego która kupuje słomę w belkach 120x120 i płaci w miarę sensownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek30    11

@robert983 nie pogryzą jak tak robię kilka lat i jest dobrze,u mnie słoma po 20zł bela prasowanie i zbiór po stronie kupującego.

Edytowano przez tomek30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuko1997    29

witam sprzedam słomę 150bel za tone 200zł albo w belał po 30zł za sztukę transport ze strony kupującego jestem od białegostoku 15km tel.515356332

 

podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

dzisiaj skończyliśmy wozić słomę dawno nie było tak ładnej mamy zapas na dobre 1.5 roku. 64 bele 120*120 kupiłem po 6zł a 23 dostałem za darmo. Prasowałem i zbierałem sam. Bardzo dużo słomy zostało ściętej bo nikt jej nie chciał. Kujawsko - pomorskie powiat brodnicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulak    6

...Bardzo dużo słomy zostało ściętej bo nikt jej nie chciał...

 

...sprzedać za marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj