Polecane posty

MariuszT    16

Mam takie pytanie trochę nie na temat. Co polecacie na przykrycie stogu słomy na polu. W zeszłym roku miałem przykryty plandeką taką jak ta http://allegro.pl/plandeka-12x18-i-inne-plandeki-bialystok-fv-i2473863818.html ale nie zdała egzaminu. Przeciera się na rogach stogu i wystarcza na jeden sezon.


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Słoma jest już dosyć droga 2 rok z rzędu ,zapasy się się już kończą ,a często już nawet brakuje ,a i pogoda nie pozwala wyjść w pole. Póki co cenę jaką proponują to 25 zł od belki .


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Zamienie obornik gęsi na słomę info na Pw

Edytowano przez korbi555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert9595    4

koledzy ile brać za belkę słomy 120x120 lub 120x150??? po JD pasowej zmienno komorowej lub ile mogą ważyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Jakby ktoś był zainteresowany zbelowaną słomą tegoroczną z podlasia to prosze o kontakt ( wiadomość prywatna lub na poczte mateusz5103@vp.pl) Cena 50 zł/bela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sprzedam 500t slomy zbozowej w belach 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

To nie są rekordy w wielkopolsce podobne ceny tylko trzeba sobie zbelować (50-70bela nie spresowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOSIK    0

kupuje; wielkopolska , kujawsko-pomorskie, łudzkie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, dolnoslaskie, opolskie,cene powinien podac SPRZEDAJACY,ja moge zaakceptowac lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w podaskim biją rekordy 50-70zł bela i swoja robota szok powiat wys-maz

Głupota 50-70 i jeszcze samemu robic w tym roku jest duzo lepsza słoma niz rok temu wiec nie rozumiem ludzi ktorzy po tyle płaca . Za tyle to mozna gotowe kupic i jeszce na miejsce przywiozą wiec powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

rzepakową słome u sąsiada zbierali zapłacili 70zł/balot słoma presowana i ładowana przez kupującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan123    0

witam, POanowie jak stoi Sielec z kupnem słomy? Mam troche w rejonie i nie wiem co z nią zrobić ma ktoś namiary do Sielca? woj lubelskie pow chełmski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

sprzedający na ta chwilę mogę zaoferować powiat czarnkowsko-trzcianecki bele 120x120 60zł/szt (lub taniej prosto z pola, lub z dowozem) słoma pszenna, pszenżytnia, jęczmienna

604166715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Z Lubelskiego w kostkach 120x120x250 ważących ok 500kg sprzedam za 300 jak ktoś odbierze sam ode mnie. Na auto wejdzie 24-26 belek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    206

PEP Biomasa energetyczna wschód sloma cena 220zl /tona siano 210zl/tona. Sprzedam slome ok 130 rolek ; z pokosu 20zl , gotowa 25 zl. Bardzo dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian892    10

kupuje; wielkopolska , kujawsko-pomorskie, łudzkie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, dolnoslaskie, opolskie,cene powinien podac SPRZEDAJACY,ja moge zaakceptowac lub nie.

 

Jestem z Lubuskiego jesteś zainteresowany słomą żytnią?? Odezwija sie na priw mam ze 400 bel 150x120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31

Ja w zeszłym roku płaciłem po 8 zł za balota 120 z pokosu, teraz to pomarzyć.

sprzedam 100 ton słomy w balotach 120/160. odbiór najlepiej z pola. gmina ch*jnice. czekam na oferty 602-653-317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaarassK    0

Ktosik jesli jestes zaineresowany bede mial slome z 13 ha 3ha-zytnią i 10 ha pszeniczną z jarki. Kontakt 797403672. Okolice Krosniewic-łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicho   
Gość zdzicho

sprzedam po żniwach słome z pszenżyta i owsa około 300 belek cena 50-60zł/szt mazowieckie ,powiat Sokołów Podlaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gladiator    143

Pewnie po zwykłej sipmie 120/120 u mnie też taka cena powiat Ciechanowski , rzepakowa po 40 za bele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj