Polecane posty

globus512    18

Teraz słomy brak to cena duża, za rok jak każdy zostawi to cena spadnie na 130 jak zawszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Ile kosztuje kostka żytniej z stodoły kuj -pom?


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Gdyby ktoś w lubelskim po żniwach chciał sporo słomy to dzwonić 51779884 nie będę cioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

Panowie a nie wiecie po ile płaci za tonę firma z Sielca koło Chełma, tam gdzie wiatrak postawili w ostatnim roku? Ponoć jest jeszcze jakaś brykieciarnia w Strzyżowie czy Kryłowie? Byłbym wstanie zebrać jakieś do 100 ton, tylko że swoją prasą bele 150 i złożyć to w pryzmę u siebie ( ze względu na rozdrobnienie działek), także by mieli gotowe do odebrania tylko. Dało by radę wyciągnąć ze 100zł za tonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

100 wg mnie bez problemu ale czy za 100zł opłaca sie sprzedawać słome? Same składniki w niej to 120zł plus prasowanie. Wg mnie za 200 mozna by sie pokusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

za 100 zł tona to nigdy w życiu słomy bym nie sprzedał. W tym roku ceny są z kosmosu bo u nas belka 120-120 kosztuje 60 zł, ale tak jak kolega wyżej napisał 200 zł to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

witam hmm ceny absurdalne....u mnie na tą chwile balot 120 na 120 chozi po 70zł i ciężko kupić....dużo bydła u ludzi,ziemie słabe i w tym roku wyjątkowo mało słomy , w żniwa początkowo było po 20zł za balot plus swoja prasa,po paru dniach jóż po 30-35zł plus prasa ,ludzie jóż w marcu zaklepywali działki w żniwa już było cieżko coś kupić...

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Ojciec dzwonił do gościa, oferuje on 300 za słomę i 400 siano. Nie wiem w jakim celu to bierze, jest z okolic Konecka kuj.- pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

A co kupuje on od was słome? Nazwisko można prosic?


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie jest gość co daje 200zł czy 300zł za tone słomy i bierze ją na jakiś brykiet czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

W mojej okolicy bela kosztuję 50- 60z Za 100 to bym ni pchną , 3 lata temu sprzedawałem po 200 za tonę z pola tylko ja belowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz3    7

Kupię słomę gotową z Wielkopolski okolice Jarocina morzę być transport własny lub przywóz PILNE!!!Proszę o kontakt ze mną na komunikatorze z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

A ja trochę kostkuję myślę że od razu jak wezmie z pola to mu skostkuję po 2 zł jak ze stodoły to 3 zł powinna być ,część sobie sami wałkują i płacili po 5 zł za wałek dotychczas tylko widzę że to żadna cena była ,ktoś może sprzedawał słomę a klijent sam sobie wałkował to za ile albo w tym roku jakieś ma propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

dzisiaj właśnie wziołem kase za 1200 kostek słomy po 2,8 pln za kostke z moim dowozem 5 km w jedną strone i częściowym rozładunkiem gość bierze odemnie większe ilości w żniwa prosto z pola płacił mi po 2,2 lub 2,3 kostke wtedy wzioł 3000 gdzieś tak cena koło 3 oscyluje kostki wałki 120x120 lokalna firma skupuje na podłoże po 200 +vat chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

No słoma ładne ceny osiągneła i tania już nie będzie. Za wałek brałem w żniwa 20 zł, ale w tym minimum 30 i oczywiście do tego koszt prasowania dolicze. Znajomy zakłada plantacje truskawek i potrzebuje słome. Najlepiej w małych kostkach, ale balotem też nie pogardzi. Troche późno się z tym ruszył ale jak by ktoś miał z powiatu krotoszyńskiego, gostyńskiego, pleszewskiego, jarocińskiego i sąsiednich też oczywiście to proszę o wiadomość na mój profil. Zapłaci dobrze bo mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

wkurzają mnie takie ogłoszenia bo człowiek czasem coś ma ale kupujący najchętniej wziałby to za darmo, człowiek ma bele ten marudzi że chce kostke. I takie zbijanie ceny a raczej zawracanie d*py.

CHŁOPIE, pisząc że chcesz kupić napisz jaką słomę, jak sprasowaną (kostka/bela), zeszłoroczną czy może być wcześniejsza, skąd, czyj załadunek i transport no i najważniejsza rzecz - CENA, chociaz orientacyjna bo np coś mam ale poniżej pewnej ceny nie zejde bo wychodzę z założenia że lepiej niech zniszczeje/zgnije niż mam komuś oddac i po co mam odpowiadać na jakies zapytania i zawracać sobie nimi gitarę jak kupujący to często handlarz lub typek który chciałby wszystko darmo.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Wczoraj sprzedałem a właściwie to wymieniłem 10 bel 120/120 słomy z pszenżyta za jałowkę w wadzę ok 80-85kg(80kg*10zł=800zł, 800zł/10szt=80zł/szt)nabywca sam ją zabierał ja tylko ładowałem. Jak ktoś chętny na taką wymianę posiadam jeszcze ok 40 bel i +- 800kostek-nie na sprzedaż tylko na ewentualną wymianę za cielęta lub większe bydło kondycja bydła obojętna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nie podałem ceny, bo to nie ja kupuje. To mój dobry znajomy i chce mu pomóc. Tel do niego nie podaje bo i tak ostatnio nie nadąrza odbierac, handluje nasionami kwalifikowanymi więc tel mu się urywa od tygodnia. Mówił że gdzieś tam kupił po 3,5 zł za snopek 10 kg. Odbierał sam. Ale cena zależy od wielkości snopka i jakości słomy więc takiej dokładnej nie da się napisąć. Można by napisać 300-400 zł za tone.

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj