Polecane posty

saherb    36

Sprzedaj, póki jest ktoś chętny na tą słomę. Jak słoma ci zamoknie to na brykiet już jej nie sprzedaż albo po znacznie niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

kolo z piły do mnie ma wleciec po 130 zł a na co to nie mam pojecia transport ich ale dogadać sie musimy bo cos mu nie bardzo pokryc koszty choc sien ie dziwie bo mam tylko 26 kulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

Ja trochę ze żniw sprzedałem po 220 za tonę tj. ponad 40 zł sztuka 120*120 reszta w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Wczoraj zadzwoniłem z tyg. siedleckiego za słoma i koseś powiedział mi 65zł i mój transport;-/


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja produkuje co roku na zamówienia rolników bele sianokiszonki i słomy i słomę w tym roku sprzedawałem po 35zł bez transportu:)

Myśę ze cena nie jest wygórowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickboss    1

W tym roku chcialem sprzedac slome po promocyjnej ( tak mi sie wydaje ) cenie 250 zl z hektara no ale kazdy krecil nosem ze drogo. Z hektara srednio 20 belek 120x120. Wiec sieczkarnia poszla w ruch troche azotu i po klopocie. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku sprzedaje sianokiszonke i słome na zamówienia rolników i słoma szła w tym roku po 35zł/szt i poszło 1500szt a chętnych miałem na 3tys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

U nas w okolicy od lipca kręci się babka z Kołbieli co skupuje siano i słomę i obecnie na dzień dzisiejszy płaci 140zł/t. Dużo czy mało? Przyjeżdżają na miejsce a sprzedający tylko musi nałożyć na samochód. Ciągle wożą całymi składami po 70 belek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hakier jeśli mogę ci doradzić to za siano to 140zł to trochę mało a za słomę jak ja liczyłem to już dolna granica:)

Oczywiście każdy robi jak uważa ale żarobić też nawet trochę trzeba bo za darmo robić to chyba nie interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Tak, ale mamy 25 belek siana (jeżeli można to tak nazwać) którego nikt i tak nie kupi. Chyba że sąsiad do ścielenia. Na łące 2 lata woda w dołku stała i tydzień temu skosiliśmy to i sprasowaliśmy. (takie słomowate badyle) i dodatkowo koło 50 (może więcej) belek siana z mokrej łąki. Trawa (na wpół z mozgą) była już stara i mimo suszenia przez tydzień trochę kołami się nagniotło. Na razie nie sprzedajemy. Poczekamy do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

ja sprzedałem bele 150/120 po 60zł/szt i gościu przyjechał swoim transportem, nie znam za bardzo wagi ale myślę że te 260-300 kg mają to by tak wyszło gdzieś koło 200-230zł za tonę. A pomyśleć że w tamtym roku sprzedawałem po 110zł za tonę i swoim transportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

lubuskie ,w piątek poszedł 1 tir do niemców płacą 160 -180zł zależy jak sucha ja dostałem 170zł no bo sterta na dworzu no i troche przymokre, jutro przyjeżdżają po resztę , ty z taką ilością możeż spokojnie negocjować cenę, niemcy jeżdżą z tłumaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Mam namiary na firmę co za słomę zapłaci po 200-230 EURO/t z waszym załadunkiem i duże kostki a i duże ilości co najmniej Tir.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

'S-Piotr' Co to za firma i czy płaci zaraz przy odbiorze?i w jakim terminie odbiera? w tym roku sprzedawałem po 60zł balot 120/120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Pogłupieli? Po 60-70zł sprzedawalem w tamtym roku sianokiszonkę a za slomę płacilem w żniwa 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Zainteresowanych proszę o kontakt na pw. z opisem ile macie słomy i skąd jesteście i tylko duże kostki,a ja podam kontakt do gości

Słoma potrzebna jest na już i dlatego taka cena.

Edytowano przez S-Piotr

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Ponawiam w sprawie słomy.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

powiat łomżyński widziałem ogłoszenie sprzedam słomę cena 100zł za sztukę po prasie sipma podlasie góra heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj