Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
proxy8441    248

Kombajnista, oczywiście że Gorny Ślonsk czyli 3zł/kostka po prasie Famarolce sredniej wielkości i niezależnioe od gatunku i prosto z pola bez dowozu ;[


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proxsi8441 to sie ceni ja tak samo mowie moim klijentom prosto z pola po 3zl a wiesz jeden 10kostek drugi 40kostek to sie nazbiera....i tak jak myslalem 3zl za kosteczke 2,50 to tak pare lat do tylu koledzy a paliwko poszlo duzo w gore zwrucie na to uwage pozdrawiam

 

a ja nie mam zamiaru nikomu dowozic za pare groszy nie ma na to czasu albo bierze albo nie chyba sam na widlach mu tego nie bede nosil jakiemus mieszczuchowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Kurde, to ja zalatwilem w tym roku, Górny ślonsk kupilem 3 ha słomy po 1zł/kostka bez presowania ale przyznam ze słoma bez ani jednego chwastu ;[


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

ja kupowałem słomę baloty 120/120 po 5 zł prosto z pola ale brałem ponad 50 balotów

 

A ile kosztuje zrobienie balota? 5 zł? Chyba że sam prasowałeś tą słome. Bo ta cena to mi sie wydaje jakaś z d*py. Sznurek i paliwo by się nie zwróciły gdybym sprzedawał balot za taką cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

szcze zeszłego roku żek sie bawił w dowóz i też po 3zł a w tym mówie bierzesz albo nie pakuje do stodoły i będe słał. No mnie to Kombajnista aż dechu brakowało jak zem widział jak przydszli z takim mieszczuchem co się ożenił i bralimpo dwie na łepkę hahaha niech je**ą a nie tylko my ;[


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Może wiecie po ile płacą za słome brykieciarnie w lubelskim,mazowieckim,bele 120.

A moze jakieś namiary?.

U mnie słomy w okolicy nie brakuje,po 5zł,z pokosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

Może wiecie po ile płacą za słome brykieciarnie w lubelskim,mazowieckim,bele 120.

A moze jakieś namiary?.

U mnie słomy w okolicy nie brakuje,po 5zł,z pokosu.

 

 

Ja sprzedawałem do Lucynowa to jest 10 km od Siedlec i tam za tonę płacił 160 zł i on z tego wytwarza podłożę pod pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

A nie wiecie ile płacą za belkę słomy na Mazowszu?

Ja płaciłem z pokosu 8 zł za kulkę a wujek ma w stodole bele pozwijane z tamtego roku to po 25 zł za kulkę sprzedawał. A co chcesz kupić??

Kto u Ciebie doi teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak dla mnie to przyzwoita cena za słomę to 150zł/t. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Ja płaciłem z pokosu 8 zł za kulkę a wujek ma w stodole bele pozwijane z tamtego roku to po 25 zł za kulkę sprzedawał. A co chcesz kupić??

Kto u Ciebie doi teraz??

U mnie teraz Pani Kasia doi :)

Za 25zł to wolę sianem ścielić zamiast go sprzedawać (mam trochę mozgi sprasowanej i się wrzuca w kanał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

U mnie teraz Pani Kasia doi :)

Za 25zł to wolę sianem ścielić zamiast go sprzedawać (mam trochę mozgi sprasowanej i się wrzuca w kanał)

U mnie doił wujek : Jarek a teraz Magda ;D

A co masz mało słomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

U mnie (okolice Radomia) za 1 tonę słomy na przetworzenie w eko groszek płacą 100zł, w kostkach i w belach.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtekZF    0

W sobote poszedł transport po 100zł/t. Tzn. około 1,3-1,5zł/ mała kostka :)

 

Cena za siano 3zl/kostka bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

Jak dla mnie to przyzwoita cena za słomę to 150zł/t. :D

masz na myśli słomę sprasowaną w baloty przez siebie, czy z pokosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja już któryś rok z rzędu płacę po 8zł za balika i myślę że ta cena jest przyzwoita B)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Ja już któryś rok z rzędu płacę po 8zł za balika i myślę że ta cena jest przyzwoita B)

Ja w tamtym roku to nawet za darmo słomę brałem. Oddawali za uprzątnięcie pola. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas kiedyś też tak było a teraz ludzie się nauczyli... zapotrzebowanie na słome u nas jest i teraz każdy nie oddaje za darmo bo wie że moze na niej zarobić B)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj