Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Challenger    4

Oni duzo nie placa bo i tak prasuja slome po PGR-ach i po wiekszych gospodarstwach i za to slome placa im niewiele...Ale jak ktos chce koniecznie pozbyc sie slomy to oni wjezdzaja swoim sprzetem i do przodu.A Ciebie juz wtedy nic nie obchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert277    0

jest firma w koninie co kupuje tez słome ale płacą po 80 zł a moze wiecie gdzie jeszcze kupują oprucz mykogena i steca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kkk2006 za kostkę to trzeba zapłacić od 1,5 do 2 zł

a za bel słomy pszennej owiniętej siatką wymiar 120 x 120 od 15 do 20 zł ta większa cena to z załadunkiem i ze stodoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

Kilka dni temu ojciec sprzedał belki 120x120 po niecałe 17złotych za sztuke. Klient sam ładował i zabierał i niebyły wcale okrywane ani z pod dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

witam.powiedzcie mi ile mówić za słomę w tym roku.chcą zbierać u mnie słomę po kombajnie z pola,ile mogę mówić, od hektara? czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert277    0

po 17zł to dobrze sprzedałeś też tak bym chciał

a tu dają po 14 zł za balota po simpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

a może ktoś chce sprzedać słome obojętnie w balotach lub kostka woj. pomorskie


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert277    0

i jak nikt niewie gdzie kupują słome z wielkopolskiego bo mi troszke spieszno obiecali wziąć z leszna ale cioś ich niewidac poszukuje jakiś innych odbiorcow 11312314 gg

 

a jak by7 był dobry kupujący to nawed mogło by być około 7 tyś sztuk bo ja sam mam 2 tyś i kolega ma reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

W Koninie jest zakład który kupuje słomę, wezmą każdą ilość bo robią brykiet do elektrowni jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber820    0
Ku*wa to ja miałem 1,5 ha mieszanki daleko od domu i 2 czy 3 kolesi obiecało że zabiorą słome po 3 tyg wnerwiłem nazbierałem zbieraczke a na reszte pojechałem z widłami i reszte przyorałęm a namęczyłem się że ho ho, w sumie to ten rok był bardzo urodzajny na słome więc nie wiem skąd takie ceny, u nas cena belki to cena belowania tylko i zwózki

 

liczyłem własnym sprzętem wyniosło mnie zrobienie bala 5 zł (paliwo, sznurek,i reszta) ale ma to plusy nie ma grzyba nie miałem sieczkarni i miałem problem ze słomą zwinołem i jednego roku sprzedałem a teraz nie ma chętnyhch a ceny są różne od20 do 30 zł

 

W Koninie jest zakład który kupuje słomę, wezmą każdą ilość bo robią brykiet do elektrowni jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4
W Koninie jest zakład który kupuje słomę, wezmą każdą ilość bo robią brykiet do elektrowni jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać numer telefonu.

O jakim zakladzie mowisz.Ta slome kupuja do elektrowni w Pątnowie czy Gosławicach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Zakład nazywa się Eko-instal i znajduje się w Golinie a brykiet biorą pewnie do Pątnowa ale nie jestem pewien w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

no ja mam inny problem bo mam do oddania za darmo 1000 kostek suchej słomy za darmo noi niema chętnych,czyżby urodzaj na słome był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie gdzie w woj. lubelskim jest jakiś zakład który kupuję słomę np. do produkcji brykietu. Aha i ile może taki zakład zapłacić za słomę z 1 ha.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robak333    0

A w łodzkim niedaleko Piotrkowa Tryb. jest jakis zaklad ktory by kupil slome bo jest 100ha pszezyta, zyta, i pszenicy do sprzatniecia a nie widzi mi sie wyszystkiego ciac?? Tak zeby jeszcze dobrze zaplacili mi oczywiscie. Bo zabardzo nie moge zadnego chetnego na slome znalesc w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombay    0

U mnie w okolicy jeżdził gośc z Krzeszyc w lubuskiem i zabiera wszystka słome ma swoje prasy i swoj transport i placi 30 zl za tone. jak myslicie dobra cena? Mowił ze z hektara pszenzyta okolo 3 ton slomy jest. Czyli wychodzi tak srednio 100 zl od hektara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandi61    0

@robak333 A skąd dokładnie jest ta firma bo ja jestem z okolic Piotrkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marceli    0

odnosnie cen to kazdy region ma inne w zaleznosci od zainteresowania. w mojej okolicy ciezko o slome duzo chetnych a sprzedajacych malo. ceny wiadomo z pokosa rozne ale my w tym roku zamowilismy z pokosa i za 30ha pszenicy placimy 4500 przy dosc dobrej slomie ale trzeba 10 km jechac wiec nie jest to malo. blizej domu juz drozej. w sezonie 2007/2008 na wiosne za rolke 120/ 120 placilismy 40zl ze stodoly ale ceny wlasnie w tych granicach byly. zeszly sezon byl dobry i slomy bylo wiecej wiec byla tansza i zapasy zrobil kto mogl. w tym roku Ci "wielcy" co sprzedaja sie madruja ze rolnik juz nie kupi bo pojawili sie "potencjalni" nabywcy na brykiety i beda placic po 200zl za tone. zapewne nie sa jeszcze swiadomi ile beda musieli wylozyc najpierw zeby to 200 wziac i czy naprawde tyle dostana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj