Polecane posty

kon23    0

U nas za malego klocka siana wołają od 4 do 5zł a balota 120*120 chcą 40-50zł i siano schodzi od ręki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

kupowalem slome ze stogu nieprzykrytego, bale 120x150 po 50 zł za bala, teraz jade po 120x120 tez ze stogu po 30 zł

swoje siano w balach 120x150 sprzedawałem po 100zł:D tylko że siano ja przywoziłem a słoma tylko z załadunkiem.

w sumie to kupiłbym jeszcze ok 40-50 beli najlepiej na południe od tarnowa, krakowa


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Moze jak sprzedajesz 30bel to i niewidac zysku ale jak sprzedasz 300bel to juz jakaś kasa jest np.zwróci sie za paliwo na obróbke.U nas jeden koleś rocznie prasuje prawie 20tys kostek, zwozi to do sojej stodoły, a pózniej sprzedaje na kurniki i mówi że całkiem dobry biznes tylko roboty to troche jest.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5

Dzisiaj kupiłem 300 balotów 120x130 w cenie 26 zł/szt z dowozem. Może starczy do żniw :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Kurde to już taka droga słoma <wow> dobrze ze w żniwa udało mi sie kupić 70 bel w zapasie :rolleyes:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Ile mogę wołać za słomę bele 120x120 prasowane pasówką mocno zbite ze stodoły w południowej Wielkopolsce Mógłbym komuś te słomę załadować i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie słomy starczy do żniw, ale żeby taka cena ;) była to jeszcze nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja sprzedałem 20 rolek 120X120 po 35zł -jak by ktos chciał kupić to mam jeszcze <_<


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Ja mam do sprzedaqnia beli z sianem-ędzie koło 80, więc zapraszam jak cos ;)

A za słome to 15-20 daja i to wszystko :) A jeszcze 4 lata temu jalk pras mało było to u mnie słoma po 60 chodziła, a saino nawet po 80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

w woj. łódzkim powiat kutnowski oczyszczalnia w żniwa płaciła 1,2

w w tamtą zime ok 2 zł.( cena z własnym dowozem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

w grudniu 2007 sprzedawałem na kurniki po 250 zł/ t. Facet ma własną wagę więc nie problem - na balot słomy 125*120 wyszło około 45 zł... uważam że to żadna rewelacja, w tamtym roku po 300 zł brałem z powodzeniem... że aż mi brakło na jakieś 2 tyg przed żniwami ;)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

u nas zaraz po zniwach ceny były takie: 150zł za ha słomy z żyta . i 100zł za pszenice. a jesli ktoś sobie sam zwijał bale to po 10zł za sztuke


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja tam jestem zdania, że lepiej pociętą słomę zaorac, niż prasowac i sprzedawac. Interes słaby, a zawsze to jakiś nawóz.

Ja niedawno kupowałem po 20 zł za bele.

[/quotto Czy to nawoz??? raz na jakis czas to tak ale jak bys cioł co rok to bedzie problem z chorobami grzybowymi i to duzy!!! a to juz sa koszty i to nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Koledzy moi mili ja mam jeszcze z 900 kostek słomy z przenicy, żyta i mieszanek zbozowych(tych jest mało). Jestem z małopolski cena ok 2,1 zł do małej negocjacji !! Zapraszam jak coś PW

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeepslaw1    1
Witam

 

Jakie są u was ceny słomy, chodzi mi o małe belki z sipmy.

Mam zamiar sprzedać trochę tegorocznej słomy. Jakie są ceny w łódzkim i w pozostałych województwach?

 

 

U NAS NA KUJAWACH 120X120 KOSZTUJE OD 20 DO25 ZL ZA SZTUKE. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Sprzedawałem od sipmy tylko nie znam rozmiarów(sasiad mowił ze najwieksza sipma) po 25zŁ,jagby co to mam jeszcze 20sztuk pszennej ze zbiorow 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

U mnie (podkarpacie) ceny małych kostek wachają się między 1zł a 2zł.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W mazowieckim bele które stoją pod chmurką sprzedają po 30 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U mnie za belę 120x120 które stoją pod dachem płacą po 25-30zł.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

U nas na Śląsku w Pszczynie znajdują się 2 zaklady, które przetwarzaja slomę na podloże pod pieczarki(produkcja pieczarek w mojej okolicy jest największa w kraju), wożą słomę z calej Polski i Czech, cena obecnie 150 zł/t gdy się przywiezie, z odwozem od nich 120 zł/t. Polecam te firmy skupują niewiarygodne ilości slomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7
U nas na Śląsku w Pszczynie znajdują się 2 zaklady, które przetwarzaja slomę na podloże pod pieczarki(produkcja pieczarek w mojej okolicy jest największa w kraju), wożą słomę z calej Polski i Czech, cena obecnie 150 zł/t gdy się przywiezie, z odwozem od nich 120 zł/t. Polecam te firmy skupują niewiarygodne ilości slomy :D

 

Mozesz podac nr telefonu do tej firmyalbo adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Kontakt

Dane teleadresowe:

43-200 Pszczyna,

ul. Polne Domy 52

woj. Śląskie

 

Dojazd drogą krajową numer 1. W miejscowości Piasek

 

(przed Pszczyną jadąc od Katowic) należy skręcić w lewo

 

na pierwszych światłach.

 

Dział sprzedaży:

TEL. (0 'prefiks' 32) 211 49 03 lub 449 10 00 do 02

 

Sekretariat:

TEL./FAX (0 'prefiks' 32) 211 47 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj