Polecane posty

wiesaw    3

Temat to: Cena słomy bele - więc chyba moja odpowiedź się w nim mieści ... ;)


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

bela 120x120 o masie 200kg, to chyba nie istnieje taka, no chyba że po jakiejś mocnej zmiennokomorowej prasie, znajomy woził od ludzi bele na brykiety, to jak bela 120stka miała 120-130kg to max, a belki które prasowane były sipmą klasik na sztuki nie miały nawet po 100kg, nawet 70-80kg wychodziły ;) także tylko na wagę słoma :D

 

 

Możesz wierzyć lub nie ale ja zrobiłem w tamtym roku belki słomy Sipma i ważyły po 180 kg. Nie możliwe jest możliwe ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja zrobilem 210kg i co z tego, tylko wyrzucasz z komory i nie ma juz na niej rzadnych sznurkow, puchnie wyzej ciagnika.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pino93    0

WITAM

mam do zaoferowania ok 20ha słomy jęczmiennej i w tym jakieś 3ha pszenicznej ile jesteście w stanie zapłacić za tą słomę z transportem i belowanie odbiorcy(z załadunkiem jakoś sobie może poradzę)

gość na brykiet daje mi 20za/t

o jestem z podkarpacia powiat lubaczowski może ma ktoś inne oferty

czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielik    0

Ile w tym roku kosztuje 1 ha słomy?

WITAM...

za hektar słomy żytniej,czy z pszenżyta, trzeba dać około 250 zł.W tamtym roku było taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polek1919    5

Cena zależy od okolicy czy jest popyt. U mnie bela 120 X 120 z mieszanki to 12 - 15 zł/szt. A słoma żytnia to po 10zł/szt. A jak z cenami u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur7    0

ja sprzedaje małą kostke za 2zł sztuka... pszenżytnia jęczmienna i pszeniczna... garażowana suchutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

podlaskie . powiat wysokie mazowieckie. u nas posucha na słomę ceny 20 -30 zł za belę 120x120. prasuje oczywiście kupujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja na podlasiu w gminie Śniadowo płacę po 12-15 złotych, i tyle u nas wołają, są też tacy którzy krzyczą po 20, ale rzadko kto tyle da (wczoraj zgodziłem 7 ha po 15 złotych sztuka i dzisiaj jak pogoda dopiszę jadę zbierac :) )

Oczywiście kupujący prasuje i zbiera.


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

nie wiem ile kostka ,ale u mnie Mazowickie powiat Siedlecki za bele słomy 30 złotych nie zależnike jakiej czy to oweies czy żyto czy pszenżyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazek    3

Tak czytam i powiem wam ze ceny macie z kosmosu ja dzis kupiłem słome z psz.żyta za 6 zł balot 120x120 ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj