Polecane posty

lukasz_94    63

W zeszłym roku nasz park maszynowy zasiliła Sipma Maja i Prasa Farma 1221. Sipma ma w ofercie sprzegi do pracy liniowej. I teraz zasadnicze pytanie czy ciągnik z jedno sekcyjną hydrauliką moze pracować z takim zestawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

no raczej nie bo musisz mieć kilka sekcji bo sporo siłowników jest


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

Musisz mieć 2 wyjścia do prasy u 2 wyjścia do owijarki.Z tego co się orientuję to maja ma własny sterownik i on cały steruję więc tylko 2 wyjścia do owijarki wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Najłatwiej byłoby to zrobić przez zastosowanie rozdzielacza na elektrozaworach na prasie i sterowanie przyciskami albo przez zamontowanie w ciągniku np rozdzielacza 3 sekcyjnego co da Ci 3 pary szybko złączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz_94    63

@grzesiu09091987 zetor 7340 do owijarki i prasy potrzeba jedną pare wyjść z tym ze owijarka tylko jeden zasilający bo drugi to wolny spływ wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasil    2

Witam wszystkich. Ma ktoś może w swojej sipmie zamontowany ten sprzęg  mógłby podesłać mi fotki jak on jest wykonany? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cccepik    33

właśnie pracuję nad zaczepem do prasy zmienno komorowej Sipma Z-599 (czy PZ 1832 jak kto woli) aby podłączyć "sprzęgiem"  owijarkę Maję pytanie moje jest następujące, czy można dokupić sobie z Sipmy 2 gniazda i dwie wtyczki do sterownika od owijarki czy nie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj