Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
steef20

problem z rozlaczeniem napedu przedniego MF390t

Polecane posty

steef20    0

witam mam problem z rozlaczeniem przdniego napedu podejzewam ze to wina electromagnesu czy ktos moze wie gdzie sie znajduje ???? :)

darkdevil    9

witam miałem podobny problem w swoim mf 375 napęd nie chciał się rozłączyć a wino tego było ciśnienie w przednim moście spróbuj odkręcić śrubę w przednim moście tą na środku co się olej sprawdza i dolewa a wie ktoś może czy ten most ma gdzieś odpowietrzenie

Wiadomość z agroFakt.pl

markus1    2

Dziwne to jest,odpowiedzialne za załączanie przedniego napędu jest sprzęgło kłowe a znajduje się w przystawce pod schodkiem do kabiny.Ciśnienie w przednim moście będzie bo odpowietrznika tam nie ma,a napewno nie ma nic wspólnego z załanczaniem się napędu.

hubertuss    483

Sprzęgło kłowe też niestety nie ma nic z tym wspólnego bo takie tam nie wystepuje. Jest to sprzęgło mokre wielotarczowe. Dlatego załączenie możliwe jest podczas jazdy. Sprzęgła kłowe przedniego napędu są np w quadach i tam trzeba sę zatrzymać. Najpierw trzeba sprawdzić dojście prądu do elektrozaworu. Jeśli prąd nie dochodzi zawór się nie otwiera i nie dopływa olej rozłączający sprzęgło.

darkdevil    9

może i niema nic wspólnego z załączaniem ale wiem jak u mnie było ciśnienie się zrobiło i napęd cały czas ciągną nieważne czy wcisnąłem przyciski czy nie dopiero jak odkręciłem śrubę to taki bąbel powietrza poszedł i od tamtej pory chodzi normalnie a włączałeś może blokadę mostów niedawno ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować