Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol69    0

Sedar 8,20 plus wat

sprzedawał ktoś na wolny rynek jaką dają cene

Wiadomość z agroFakt.pl

marcin31    3

Animex 8,30 netto. Cedrob 9,00 netto. Pozdrawiam

No to Cedrob ładnie poszalał z ceną

marcin31    3

Witam

Sprzedaje z Was ktoś już gęsi grudniowe? Z jaka ceną wychodzą ZD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodygospodarz
      wiem ze bylo juz sporo tematow zwiazanych z takimi przerobkami jednak z tego co widzialem lub przegapilem odpowiedzi byly z zeszlego roku i tematy wygladaly na zamkniete, mianowicie moj ojciec posiada stodole o wym. 10x18 murowano-drewniana murek do 1m wysokosci klepiska wylane betonem mozliwosc zrobienia korytarza paszowego,wszystko wskazuje ze bedzie przerobiona w przyszlosci na uwieziowa na ok 25- 30 krow dojnych problem obornik i jego usuwanie ;[ jaka ilosc miejsca pozostanie na rysztok po ustawieniu krowek i wydzieleniu miejsca na korytarz paszowy czy w gre wchodzi tylko taczuszka z operatorem :rolleyes: czy jakies inne urzadzenie i czy bedzie trzeba poszerzyc np budynek lub zwezyc korytarz paszowy

i druga sprawa moze rozebrac stodole i na jej miejscu postawic cos nowego np.nowa obore z wielowarstowych blach tak jak hale z ociepleniem i reszta to jest swietliki wymienniki powietrza
    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez Leasing-rolniczy
      Witam wszystkich agromaniaków;

Zastanawiamy się nad stworzeniem oprogramowania dla rolników. Tworzyliśmy już m.in oprogramowanie dla warsztatów mechanicznych.

jestem ciekawy czy obecne programy na rynku spełniają wasze oczekiwania.

Chcielibyśmy stworzyć oprogramowanie którego koszt będzie wynosił do 300 zł, licencja będzie jednorazowa, a aktualizacje będą darmowe. Co istotne program miałby być w wersji online.

Podobnie jak w przypadku programu dla warsztatu chcielibyśmy oprzec się na ścisłej współpracy z odbiorcami programu ( tzn sami proponujecie określone rozwiązania).

I tutaj rodzą się pytania, czy jest taka potrzeba?

jakie funkcje byłyby potrzebne w takim programie?

Jaką cene bylibyście w stanie wydać przy założeniu że opłata jest jednorazowa a licencje uzyskujecie na wieczność.

istotne jest również, czy chcielibyście uczestniczyć współtworzeniu takiego programu, tzn. określii i testowali określone funkcje, itd.

Jednym słowem my chcielibyśmy stworzyć program od postaw Wy musicie określićczy jest taka potrzeba i czy jesteście tym zainteresowani.

Pozdrawiam
    • Przez wisienka999
      Cześć. Wiem ze już są nowe tematy o tym ale chciałem sie dowiedzieć po swojemu. Więc:
      1. Czy jest jakas firma czy skup która kupuje gęsi w Łódzkim?
      2. Czy sie opłaca hodowac gęsi?
      3. Czy na 6 ha utrzymam 3000 sztuk?
      4. Po ile teraz płacą za kg gęsi?
      5. Ile może ważyć taka gęś?
      6. Czy można na nich sie utrzymać?
      Warunki mam na nie, wszystko mam tylko nie wiem czy mam za to sie brać bo nie chce wyrzucić pieniądze w błoto.
    • Przez maniek146
      Witam
      jestem młody i chciałbym się dowiedzieć od kogoś doświadczonego, kto już się zajmuję hodowlą dłuższy czas czy to jest opłacalne czy lepiej szukać jakiejś pracy gdyż pochodze z mazowieckiego i praca zawsze jakas sie znajdzie. posiadam około 20h ziemi i sprzęt rolniczy min. kombajn, belarka, traktory, ogólnie troche sprzętu jest w miarę nowego, rodzice trzymają kilka krów i nie jest to tak zbytnio opłacalne i własnie pytam czy hodowla bydła mięsego jest bardziej opłacalna
      pozdrawiam