Polecane posty

korbi555    70

Dobrze mówisz

Zboże drogie,pełnoporcjówka droga, pisklęta drogie słomy mało trzeba kupywać,paliwo drogie a płaca 8.50 ;[

Powinni dawać min. ta złotówke wiecej na kg...

Pierwszy rzut 6.7

Drugi rzut 5.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    12

Dokładnie, powinni dac, ale wiadomo że nie dadzą zarobic... :( pierwszy rzut ok 6.20, drugi w listopadzie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

Ja w czwartek daję do uboju i myślę ,że mogą mieć jakieś 7,00kg lub więcej,ale ile ważą to napiszę 21.10.11. OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

I jak tam wyszły Ptyś??

 

NO i wyszły 7,16kg

ptyś to jestem na PPR a tu to ptys1

Edytowano przez ptys1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilut    0

NO i wyszły 7,16kg

ptyś to jestem na PPR a tu to ptys1

pyys 1 cz ty skubiesz gesI? BO JESLI NIE SKUBIESZ TO CZYM KARMISZ ZE WYCHODZI CI TAKA DOBRA SREDNIA? DAJECIE GESIA MARCHEW JADALNA ? JA DAJE PIERWSZY RAZ WCZESNIEJ NIGDY NIE CHCIALY JESC ALE NIE WIEM JAKI BEDZIE SKUTEK PODOBNO MAJA SIE TUCZYC .PODZIELCIE SIE OPINIA O MARCHWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

Nie wiem jak z marchwia jest ale zastanawia mnie jak rosłyby na kapuscie!? Ja w tym roku dawalem zielonke z kukurydzy i myslalem ze beda sie tuczyc na niej ale raczej to ona dawala wiecej energii niz przyrostu? Macie jakies opinie na ten temat? Podzielcie sie

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Pitercork zauważ, (już to chyba kiedyś pisałem) kapusta to warzywo stosowane w wielu dietach odchudzających. Nie wiem czy by coś dała w przyrostach. Chyba że ktoś Ci za darmo odda to możesz eksperymentować. Moim zdaniem jednak nie ma nic lepszego od owsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arti82    0

witam wszystkich:) jak tam sezon?? juz po czy jeszcze w trakcie? mnie juz tylko maly 1000 zostal na tak zwana ciepla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilut    0

witam wszystkich:) jak tam sezon?? juz po czy jeszcze w trakcie? mnie juz tylko maly 1000 zostal na tak zwana ciepla..

arti82 gdzie wstawiasz cieplo bita?jaka proponuja ci cene dadza zlotowke wiecej jak normalnie czy wiecej ja tez mam ciepla ale nie znam dokladnej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikorol    3

Po podsumowaniu całego roku średnia wyniosła 6,59kg, jest to wynik trochę niszszy jak w poprzednich latach ze względu na złą jakość piskląd.

Wynik finansowy w tym roku zakończyłem na małym plusie po dwóch latach dokładki. Teraz nasuwa się pytanie jak będzie w roku następnym bo zboże podrożało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arti82    0

ciepła odstawiam do animpolu jaka bedzie dokladna cena to nie wiem obiecali zlotowke a moze nawet cos wiecej..przy ostatniej odstawie wspominali cos o 10 zl ale jak bedzie to zobaczymy za jakis czas...w tej chwili to nawet nie znam terminu uboju;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin31    5

Jak Wam sprawdzają się piece nadmuchowe? Jak z ich wytrzymałością? Na allegro można spotkać całkiem niedrogie używki tylko nie wiem czy warto sobie czymś takim głowę zawracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Wszystko fajnie pięknie tylko bardzo często trzeba dokładać. Ja proponuję piec miałowy i nagrzewnice wodne. Efekty bardzo dobre. Prawdopodobnie sam w to zainwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

Już kiedyś wspominałem ------- zwykły ""grzybyk""" -----'''koza''''----. ale duży 1,3 m wys. 0,5 fi ---- obudowany blachą {płaszcz powietrzny - 20cm.}

dmuchawa o wydajności 4500m3 ----- i wystarczy na 300m2 . bez jakiś przegród itp. kwok --są na całej powierzchni od pierwszego dnia.

temp. 26-25st.celciusza

Edytowano przez ptys1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

ptyś1 26-25 st. celciusza - u mnie w pierwszych dniach musi być minimum 30 stopni. Zresztą widać po gęsiach, poniżej 30 nie czuja się komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arti82    0

ja mam nagrzewnice wodne dwie sztuki 40kw piec mialowy i spokojnie ogrzewam 180m budynek mam nie ocieplony i w ogolę z każdej strony wieje a jest 31 stopni w srodku;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

ptyś1 26-25 st. celciusza - u mnie w pierwszych dniach musi być minimum 30 stopni. Zresztą widać po gęsiach, poniżej 30 nie czuja się komfortowo.

 

To nie masz spoconych gęsi przy tak wielkiej tem. Jak oczy tzn. w około oczu mają czarne obwódki i szczeliny nosowe czarne?

To jest efekt przegrzania i suchego powietrza.Później są problemy z wyniku przegrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj