Polecane posty

korbi555    70

A jak z płatnością?? płacisz dopiero jak sprzedaz stado czy za kazdym odbiorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

W moim przypadku było tak, że kiedy brałem paszę to potem Indykpol odliczał po odstawieniu od sumy za gęsi. Indykpol ma podpisaną umowę z Piastem.


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin31    5

A jak z płatnością?? płacisz dopiero jak sprzedaz stado czy za kazdym odbiorem?

 

 

Ja płacę za każdy transport w terminie 3 dni od otrzymania dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Moje stado w PT (czyli 08.07) będzie miało 16 tyg. dzisiaj próbkę woziłem do badania na obecność salmonelli, w czwartek wynik.


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol69    0

Ja sprzedaję moje w ten czwartek.

Dwa razy robiłem badanie bo pierwszy raz wyszła mi salmonella typu C a za drugim wyszło już dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitercork    0

Potrzebuje jakies zachodnie strony z ciagnikami? Jak znacie jakies strony to podajcie bede wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Ja mam ptaki pod wiatami narazie jeszcze także nie jest źle. Słomy mam jeszcze ponad 100 belek także do żniw powinno styknąc. Teraz już ma być podobno słońce.

 

Pitercork widze inwestycja za inwestycja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

To zależy jakie masz duże stado (bo ja na 1800szt. 3 bele 150 cm , co dwa dni.)

Edytowano przez ptys1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizmut    2

A ja na 900 szt. 1-1,5 beli (120x120) dziennie niezależnie od tego czy chodzą na pastwisku czy nie, dziś to nawet pół beli w zupełności wystarczyło bo pogoda była ładna i chodziły od rana do wieczora na dworze.

 

Mam pytanie z innej beczki. Czy jak jest taka pogoda jak ostatnio i ciągle pada to przestajecie dawać zielonke z tego powodu że jest mokra, czy też dajecie mokrą??? A jeżeli tak to czy w każdym wieku wolno podawać mokrą trawe. Ja przeświadczony że nie można dawać gęsiom 4-tygodniowym mokrej trawy już nie wytrzymałem i zacząłem eksperymentować (bo w sumie nie są już takie małe) i dałem mokrej w niedzielę i jak narazie nic im nie jest.


BÓG, HONOR, OJCZYZNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Dlaczego by nie można dawać młodym gęsiom mokrej trawy??

 

Panowie nie wiecie gdzie można dostać jeszcze pisklęta gęsie?? Wylęgarnia okroiła mi trochę wstawienie i coś by się przydało jeszcze dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera    0

Chyba w tym roku są małe szanse na dobranie dodatkowych piskląt, już w kwietniu w Kołudzie trochę mi obcięli.W Tomaszowie hodowcy ,ktorzy chcieli wstawić jeden rzut w czerwcu wcale nie dostali piskląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korbi555    70

Ja miałem w Wtorek wstawienie i tez nie było całych 5 tys. wszędzie brakuje piskląt sąsiad chciał 20 lipca 4000 tys a powiedzieli mu że max dostanie 1000 to podziękował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigk    1

Witam.

Troszkę mnie zdziwił fakt braku piskląt ,W kwietniu to na sile dowozili większa ilość.zgodziłem się tylko na 200 a chcieli mi dołożyć 800sztuk.Teraz może tez jest problem z pisklętami,Kolega wstawiał 2 tygodnie temu to nic nie mówił ze dostał mniej

Edytowano przez Zbigk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11

Niestety brakuje pisklaków :( Z zakontraktowanych 12000 gęsi dostaniemy nie całe 4000, z trzech wylęgarni i ok 400 sztuk będzie trzeba samemu transportowac:( Więc ogólnie to lipa:( Ale nic nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptys1    0

Niestety brakuje pisklaków :( Z zakontraktowanych 12000 gęsi dostaniemy nie całe 4000, z trzech wylęgarni i ok 400 sztuk będzie trzeba samemu transportowac:( Więc ogólnie to lipa:( Ale nic nie zrobisz...

 

głupio to nie pisz że 12000szt . a otrzymujesz 4000szt.

był kiedyś taki film ''lody na patyku'' też jaja sobie robili!!!!

JAK chcesz być na tym forum to pisz REALNIE!!!!!!

Edytowano przez ptys1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Potwierdzam słowa wojtaso gość miał dostać 7 czy 8 tys i nie dostał wcale..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11

głupio to nie pisz że 12000szt . a otrzymujesz 4000szt.

był kiedyś taki film ''lody na patyku'' też jaja sobie robili!!!!

JAK chcesz być na tym forum to pisz REALNIE!!!!!!

pisze REALNIE! Wielu znajomych dostalo duzo mniej niz mieli to w umowach. Po pierwszym telefonie mialem dostac 1800 sztuk!!! Czyli 15% z ilośći która chcieliśmy! Więc tak jak pisze chwiolas, niektorzy pewnie nic nie dostali <_<

Jutro przywioza pierwszy tysiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

Jestem pracownikiem firmy CEDROB S.A., piszę do wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą w zakresie zakupu z Państwa ferm gęsi tuczonych. Oferujemy konkurencyjną cenę, szybki termin płatności, oraz łatwy i szybki odbiór, nowoczesnym transportem kontenerowym. Zainteresowanym naszą propozycją, podaje swój numer kontaktowy w celu omówienia szczegółów – 696 037 452.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj