Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Delbeta    4

Preparat z czosnku ,denaturat , wyciąg z Lubczyka , są też inne sposoby ale wymagają od hodowcy dużo  czasu i wiaderka ☺

PS żartuje z denaturatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11

W tym sezonie miałem gęsi i wyszedłem na zero, a licząc amortyzacje to dołożyłem... Zakład z nie rozumianego nikomu powodu obniżyły cenę żywca z 9 zł/kg na 8.2 kg/h. Dodatkowo wzrosły koszty (paliwo, pasze, zboża). W przyszłości nie będę sie w to bawić. Bo tylko z tego jest obornik i robota. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    11

Hehe, chyba już nie mają czasu pisać, trzeba zasuwac za darmo😀 a tak do wiadomości to Cedrob obniżył cenę do 8,25 za kg. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6

Podskub tak, ale w odpowiedniej fazie rozwoju gęsi. W dzisiejszych czasach nie ma już za wiele osób na tradycyjne podskuby :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

Skupuje ktoś kaczki Pekin na wolnym rynku?? Mam 5 tysięcy do sprzedania. Jaka cena żywca gęsiego na ten sezon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6
Dnia 29.01.2020 o 09:32, wojtaso napisał:

Witam. Cedrob proponuję 7,7 netto za kg. Pozdrawiam 

7,7netto i +- 5% (do urwania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprus    0

Hejka i jak wstawiacie gęsi rzeźne ?

i jak u was sytuacja z reprodukcją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    945

Ciężkie czasy nastały to też chyba zacznę hodowlę na własne potrzeby i za kosiarkę będą robić. Hodowałem kiedyś więc znam się. Po ile teraz maluszki gąski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gesiarz    1

agrofoto1 napisał: Sprecyzuj że za piskle bo ktoś wejdzie na forum przeczyta i pomyśli że za żywiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto1    24

Oo, która wylęgarnia tak słabo płaci? Co robicie z jajkami? Jak długo można je przetrzymać? Nie biorą bo nie ma gdzie pisklat wstawiać i cześć idzie do śrutownika. Podobno dużo ludzi po odmawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj