Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adaammek    24

mam takie pytanie  o rozmnazaniu gesi  mam 4 gaski i gasiora  3 szare i 2 białe  wszystkie niosa jajka tylko gosior mało kopuluje podepta je troche i schodzi maja po 10 miesiecy czy nalezało by zostawic tylko pare czy poszukac z innego stada gasiora starszego niewiem czy to zda egzamin bo beda sie gryzły czy za duzo samic  moze ktos sie w tej tematyce zna i mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilut    0

czy chodzi o animpol gorzow? ja hoduje dla nich. jak macie jakies   wiadomosci o tamtej sprawie to podzielcie sie bo nie chcialbym byc wyrolowany przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutela    0

juz trzeci post nie jestem żaden przedstawiciel tylko chciałem popytać co i jak w kwietniu mam pierwsze wstwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam miał ktoś do czynienia z firmą Sedar z Międzyrzecza Podlaskiego ? mój wujek dlanich hodował i bardzo sobie chwali tą firmę ponoć jest to państwowa firma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

phi ja jestem hodowca z trzy pokoleniowym stażem najpierw mój dziadek potem ojciec i ja współpracuje z tą firmą i to na rożnych płaszczyznach na kontakt z firmą nie mogę narzekać zawsze da się dogadać a firma już za komuny byłą prywatna właścicielami są Francuzi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi ja jestem hodowca z trzy pokoleniowym stażem najpierw mój dziadek potem ojciec i ja współpracuje z tą firmą i to na rożnych płaszczyznach na kontakt z firmą nie mogę narzekać zawsze da się dogadać a firma już za komuny byłą prywatna właścicielami są Francuzi  

o jakiej firmie mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Krótkie te wasze pokolenia :D

 

O to informacje ze strony firmy SEDAR - cytuję:

"Sedar S.A. w Międzyrzecu Podlaskim powstał w roku 1989 w wyniku przekształcenia Zakładu Jajczarsko - Drobiarskiego istniejącego od 1949 roku. Kapitał akcyjny spółki wynosi ponad 1,5 miliona złotych. Głównym akcjonariuszem firmy są Siedleckie Zakłady Drobiarskie "Drosed" S.A. posiadające 63,28% udziałów. Pozostałe akcje posiada "ARCA" - francuska firma z Paryża (22,22%).PPP "BACUTIL" Radzyń Podlaski (3,98%) oraz osoby fizyczne - pracownicy spółki (11,55%)."

 

 

No i aż ciekaw jestem do kiedy u was komuna trwała? :P A może nadal trwa :D

Edytowano przez DUCH1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Witajcie :-) a jak tam Indykpol? jakie ceny?


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

Od 2000 roku DROSED należy do Grupy LDC, francuskiego producenta drobiu świeżego i jednego z europejskich liderów tej branży, z obrotami na poziomie 2,8 miliarda Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Przykro mi, ale ja nie znam ich cen, może ktoś inny się wypowie


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boosky    4

Jakiego tucznika? Tuczniki hodujesz? Fora pomyliłeś kolego.

Tuszki owszem,


... bo wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
escha    13

Jak nie wiesz to sobie wygogluj. Uczyl Marcin Marcina a sam glupi jak t u c z n i k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry ile sztuk gęsi lub kaczek mógłbym trzymać w budynku o wymiarach 15m na 35m (450m2)?
    • Przez globus512
      Witam. Ktoś się orientuje jak to jest z tą rekompensatą ? To jest na terenie całego kraju? Zastanawiamy się nad wygaszeniem produkcji, co trzeba spełnić i do kogo się udać aby dostać taką rekompensatę, w jakiej jest ona kwocie i przez jaki okres, jak to wygląda? Jeśli ktoś wie będę wdzięczny za pomoc. 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy opłaca się hodować 15 loch, zakładając, że w ciągu roku otrzymał bym od nich 200 tuczników? Pasze jestem w stanie wyprodukować ze swojego zboża. I czy w dzisiejszych czasach da się utrzymać z hodowli trzody na tak małą skale? 
    • Przez Piotrrak
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy jakaś firma oferuje tucz kontraktowy na gęsi? Chodzi mi o tucz na zasadzie że firma dostarcza pisklęta i pasze a my mamy je odchować.
    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj