Zaloguj się, aby obserwować  
FarmerV

MCCORMICK z turem

Polecane posty

FarmerV    0

Witam, zamierzam kupić ciągnik MCCORMICK z ładowaczem czołowym AGRAM. ciągnik ma 90KM. Bardzo mi się podoba z wyglądu, rocznik 2003.

Tylko nigdy nie spotkałem się z taką nazwą ciągnika, czy to dobre maszyny ? opłaca się kupić taki ? będzie mi służył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom85    0

Jest to czysty anglik i raczej dobry choć raczej lepiej aby wypowiedzieli się użytkownicy tych ciągników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja nie jestem posiadaczem owego ciągnika, ale wujek ma dwa traktory tej marki i jest z nich bardzo zadowolony. Na dodatek dorwał je w okazyjnej cenie (kupował nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Konstrukcyjnie to to samo co Case Mx podejrzewam ze cos jak MX 90c tylko składany juz przez MCcormick silnik perkins w case tez sprawdz dokładnie ten model czy sie napędy zgrywają bo dziwnie małe koła ma z tyłu ogólnie jak silnik nie zarżnięty to może posłużyć jeszcze parę ładnych lat, ten bodajże jest z Francji nie ma pneumatyki sprawdź czy skrzynia jest 40 bo bywają 30 km/h ma klimę i kabina z obniżanym dachem dobra do obory :) ja mam Case Mx 100c tez kupowałem jak mial 6100h po 4 latach wymieniam tylko olej i fitry komfort super :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez qwerty123
      Witam.
      Nosze się z zamiarem kupna maszyny,raczej nowej i na pewno z finansowaniem kredytowym/leasing.Prowadzę małą plantację borówki wysokiej ok. 1,5ha i do tej pory radziłem sobie praktycznie bez maszyny jednak chciałbym rozwinąć skrzydła a do tego potrzebny jest sprzęt.Oprócz tego posiadam trochę pola prowadzonego czysto rolniczo i ogólne szeroko pojęte ogrodnictwo to mój sposób na życie.Przechodząc do rzeczy: potrzebuję ciągnika który posłużyłby mi w sadownictwie i trochę w rolnictwie.Musi przede wszystkim być wąski tak żeby jeszcze kilka lat dawał sobie radę w międzyrzędziach(3m). Myślę że tu szerokość 1500 to takie optimum.Ewentualnie może być trochę więcej.Dodatkowo musi mieć tura bym mógł dowozić np. obornik w środek rzędu a nie tak jak robię to teraz ciągnikiem rolniczym, tylko na początek.Chcę również żeby mógł pociągnąć np. głębosz z jednym zębem więc nie może być to wymoczek pokroju c330 którego już przerabiałem i z góry mówię dziękuję.Do tego żeby dawał radę z małym pługiem tak bym mógł sobie komfortowo obrobić do siewu np. 3-5ha.Ogólnie swe wymagania mógłbym podsumować tak:
      -moc myślę że od 50KM
      -konstrukcja uniwersalna do sadu i na pole
      -obowiązkowo 4x4
      -niskie przełożenia(przydatne w sadownictwie)
      -kabina nie jest obowiązkowa bo liczy się cena
      -tur z łyżką
      -solidna konstrukcja ze sprawdzonymi rozwiązaniami, która posłuży jakiś czas
      -mile widziane niskie spalanie
      Panowie doradźcie coś.
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam sprzedam MTZ 82 1996 z turem (chwytak szypa). Nowe przednie opony, tyle od nowości, garażowany nie pordzewialy ani pogiety. 42tys

    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj