Rolnik7252

Koło zarządzania stadem

Polecane posty

Rolnik7252    3

Witam mam do was pytanie czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim jak koło zarządzania stadem krów ??? Zainteresowało mnie ono już dosyć dawno na opolagrze i mam w planie takie gdzieś nabyć tylko nie wiem gdzie.Moglibyście podać jakieś linki gdzie to kupić bo ja znalazłem tylko jedną firmę Blattin Z góry dzięki za pomoc :) a tutaj link http://www.blattin.pl/aktualnosci,23.html

Edytowano przez Rolnik7252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

ja mam takie coś w Wetfalia Dairy Plan i sprawdza sie to rewelacyjnie wiec polecam.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

dobry pomysł, ja sobie wyobrażałam że zrobie taką wielką planszę w oborze bo przy większej ilości sztuk jest ciężko zapamiętać terminy, wyliczać daty itp. tylko że ja to myślałam cos zrobić na zasadzie kalendzarza, a tu masz, gotowa plansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7252    3

Byłem wczoraj na targach w kielcach i poszedłem do blattinu i powiedzieli mi że jak je produkowali to nikt niekupował a tertaz to tylko na zamówienie koszt to ok 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Za tyle jest przeciez program na agropower.pl moj DP kosztowal 10 000zl ale jwst wpiety w hale i stacje paszowe


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aero2
      Witam.
      Mam problem prawe przednie koło mi się rozkręca buja w Ursus C-330M to znaczy na razie chodzi ale jest przerwa w nim prawie 1 cm.
      Prawdopodobnie padło coś od orki bo ciągle ją robiłem przez 1,5 roku czy ktoś może powiedzieć co to za część trzeba wymienić kupić?
    • Przez PronarekP5
      Witam posiadam na sprzedaż części pochodzace z kombajnu Claas Dominator 88 s, a mianowicie :
      -Rozdzielacz hydrauliczny w idealnym stanie 
      -wariator jazdy kompletny stan również idealny 
      -koło pasowe skrzyni biegów w stanie idealnym 
      -pasy jezdne org claas jak nowe bez pęknięć itp. 
      Ceny do uzgodnienia 
    • Przez benyk123
      Siemanko. W moim ursusie ost myslalem ze padly akumulatory i z ciekawosci zmierzylem ładowanie które ciagle rosnie i dochodzi do 17V  Nw czemu tak ale regulator mam od poloneza jezpol 12v i pisze na nim 14.4V, jest on dobrze przymasowany i nw skad takie duze ladowanie  Czy przez takie ladowanie  mogłyby  paść  akumulatory? z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich uzytkowników agrofoto
    • Przez Poznaniak
      Podczas jazdy zablokowało mi koło bo rozpadło sie łozysko. 
      Zagwintowałem długie  szpilki i wkrecajac w 3 dziurki zdjąłem zwolnice potem wymieniłem:
      kosz satelitów kompletny + satelita srodkowa
      łozysko 
      koło koronkowe - i tu miałem dylemat czy zakładac bo odlew jakby nie był w jednej płaszczyznie z obrecza była szpara z 3mm z jedej ze stron obojetnie jakby je obrócic zawsze szpara i kołysało (a stare idealnie przylegało obojetnie jak by przyłozyc ale miało niektóre zeby uszkodzone) wiec załozyłem nowe   włozyłem sylikon i na srubach dokreciłem i teraz jak jade po drodze asfaltowej to czuje bicie jakbym po gałazkach jechał i nie wiem czy to od tego ze zły odlew był czy moze inna przyczyna
      Pozatym po skreceniu 8 srub ( tych wokół krzyzaka co trzymaja kosz satelit) koło nie doszło do konca ( mam wieksza szpare o kilka mm niz przy drugim kole ) a bardziej juz srub sie nie dało dociagnac i zastanawiam sie czy czasem w odlewie kosza satelitów nie był krótszy gwint niz w orginale, sruba doszła by do konca gwintu i stop.  I moze stad to bicie?
    • Przez Arasowsky
      Witam. Zakupiłem sobie władimirca T25A2 i chciałem co nie co poprawić. Problem jest z hamulcami, ponieważ hamuje tylko na prawe koło. Ciagnik staje w miejscu, natomiast lewe koło nie zostawia śladu. Czy to normalne? Nie mam także dźwigni blokady mechanizmu różnicowego. Czy to może być tym spowodowane? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj