Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

pioter    46

ja dostałem 8 grudnia i zawsze przychodzi po 5 dniu miesiąca.

co do dodatku profi do top agrar to jest to jednorazowy dodatek a szkoda bo ciekawa gazeta  :-


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

a czy wiecie ile nas kosztowała reklama Sano na ostatniej stronie Top Agrar ? 8)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a ja dziasiaj dostałem drugi RPT  :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seweryn    0

A co powiecie na temat Raportu Rolnego? Chciałbym go zaprenumerować, ale czy warto? Czekam na sugestie. I jeszcze jedno pytanie: czy wg WAS lepszą pod względem informacji na temat techniki rolniczej (testy ciągników, prezentacje maszyn itp.) jest AGROmechanika?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja jeszcze nigdy nie widziałem AGROmechaniki.mam agrotechnike dawna agrochemia.macie jakies namiary na ta AGROmechniakę???zadzwonie może przyśla mi jakiś nr na próbę... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygi    1

ja czytam top agrar polska, rolniczy przeglad techniczny, farmer, czasem profi, i agromechanika


pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psellos    0

To jeden z moich pierwszych postów,witam więc wszystkich uzytkowników:)

Mam pytanie wydaje mi sie ten temat jest najlepszy aby je tutaj zamiescic.

Zaczne tak,napewno prenumerujecie czasopisma rolnicze od długiego czasu i macie sporo egzemplarzy w domu

chodzi to czy za jakąs odpłatnoscia (licze na zyczliwosci a przynajmniej zdrowy rozsądek:)) bylibyscie wstanie odsprzedac numery takich jak np.RPT,TOP-AGRAR,FARMER,wiem ze czesto archiwalne numery sie przydaja ale zeby zajrzec do nich i cos przypomniec sobie ale jesli ktos uwaza je za niepotzrebne,chetnie je przejme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

Witam <_<

mam takie pytanko do czytelników rolniczego przegladu technicznego czy był moze w tej gazecie test Fendta farmer 309 C lub Ci?

ma ktos ten numer?

 

Pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w top agrar był test 308Ci <_<


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

Ja czytam top agrar, RPT,i czasami poradnik rolniczy, a parę ladnych lat temu TRAKTOR <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

A wychodzi jeszcze Farmer?? bo mam wszystkie numery z roku 98, 99, 2000 A pózniej nie wiadomo nie brałem dalej tego poradnika a chciał bym go znowu zamówic.( o ile jeszcze jest)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadius    0

Siemasz Zetor7211. Pewnie że jest Farmer możesz zamówić przez neta www.poczta.lublin.pl/gazety

Prenumerata roczna kosztuje 93,60zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Dokładnie jak napisał Arkadius. Fajna gazetka - dużo porad dotyczących produkcji zwierzęcej i roślinnej, ale mogło by byc troszkę wiecej techniki rolniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

w top agrar sa dwie pukblikacje o testach ciagnikow tylko niepisze dokladniej o jakich moze wy wiecie??? chodzi mi o okolo 100km


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parich    0

czy ma ktos mozliwosc zeskanowania artykulu z RPT Nr 1\2007 - Test pługów do orki po zbiorze kukurydzy? i podeslaina na meila lub umieszczenia gdzies na sieci? na adres rparich@gazeta.pl uprzedzajac pytanie na www rpt jest tylko czesc artykulu , pozdrawiam Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

co do farmera to ostatnio nic w nim ciekawego nie ma, przynajmniej dla mnie...do tego jeszcze 93 zł na rok.lepiej chyba prenumerować agromechanikę i nowoczesną uprawę, te same pieniądze,a przynamniej jest w nich coś konkretnego :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj