Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

scisly97    0

Ja chciałbym się zapytać, czy jest jakieś czasopismo o maszynach rolniczych, oraz w którym jest jakiś plakat z jakąś maszyną, który można sobie na ścisnę przyczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

W RPT czasem są plakaty :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Nie jest to określone, różnie to przypada.

Przez jakiś czas był co numer plakat, teraz tak z 3-5 w roku jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

u nas:

top agrar od pierwszego numeru z dodatkiem top świnie

farmer

agrotechnika (dawna agrochemia)

agromechanika

nowoczesna uprawa

polskie drobiarstwo

trzoda chlewna

kiedyś było więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348

Jakie pismo polecicie gdzie nie ma działów dot. bydła i trzody. Tematy te mnie ne interesują, wole skupić sie na uprawie i technice. Może nowoczesna uprawa? Farmer jest ciekawą opcją bo to dwutygodnik jednak jak w tygodniku rolniczym piszą tam o bydle i trzodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Mi najbardziej podchodzi topagrar , choć też jest coraz więcej reklam, choć nie spotkałem innego pisma rolniczego z tą ilością porównań testów i przeglądów na tak wysokim poziomie, w innych po 1prostu leją wodę i piszą o kocopołach.

@tobago topagrar można zaprenumerować bez świń,bydła i techniki, bedzie taniej, lub z różnymi kombinacjami.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Hoduj z głową bydło - biblia dla krowiarzy

Top agrar + bydło - uzupełnienie, uprawa i żeby być na bieżąco z trendami.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaSD    0

Ja nie prenumeruje lecz kupuje top agrara i agromechanika. I od czasu do czasu kupuje farmera i tygodnik rolniczy. Kiedy pierwszy raz kupiłem agromechanika to było jedna z ulubionych gazet ale jak od ponad roku zacząłem kupować top agrar to dużo bardziej mnie zainteresował. Jest tam bardzo dużo informacji o technice rolniczej jak i o produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norasek1353    2

Ja prenumerowałem RPT przez 6 miesięcy (polecam) ale teraz zobaczę też inne i prawdopodobnie zaprenumeruję AGROMECHANIKĘ B)


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DRZWI OTWARTE 17 i 21 MARCA 2012 ROKU NA GOLĘCIN - TAK BYŁO ROK TEMU
www.youtube.com/watch?v=PEoKqfcp1oM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

ja prenumeruje oże ze 3m lata poradnik rolniczy i jestem bardzo zadowolony jest duzo o maszynach o chodowli bydła i ogólnie rozne przepisy nowe które są dla rolników itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam jestem prenumeratorem RPT i szczerze polecam. Od czasu do czasu kumpel przynosi mi z wwydawnictwa TopAgrar Polska i też fajna gazetka jednak związana bardziej z hodowlą i uprawą roli. Jeśli kogoś interesuje sprzęt rolniczy to polecam RPT i AgroMechanikę.


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

Ja mam za darmo różne gazety rolnicze i o maszynach , uprawach ,tirach itp bo sąsiad pracuje w punkcje sprzedarzy maszyn i on ma darmowo ale że ,się nie interesuje to

mi daje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian1025    56

Teraz troszke zredukowaliśmy tą prase rolniczą (bo za duze rachunki były ;))do Top Agrar Polska z wszystkimi dodatkami, Farmer, Agrotechnika, to w prenumeracie i od czasu do czasu pojedynczo RPT, Agromechanike i Tygodnik Rolniczy.

Ale jeszcze 2 lata temu prenumerowaliśmy wszystko co wyzej wymieniłem oprocz Tygodnika Rolniczego(kupowany pojedynczo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-- połączono --

 

Witam wszystkich forumowiczów. Od dłuższego czasu z ogromną uwagą czytam wasze wpisy związane z hodowlą. Mi w prowadzeniu mojej hodowli bardzo pomogło czasopismo Hoduj z głową bydło. Jestem prenumeratorem już od ponad roku i w każdym numerze znajduje wiele ciekawych i pomocnych tematów przede wszystkim związanych z żywieniem. Na początku byłem niechętnie nastawiony do czegoś takiego ale po lekturze kilku numerów jestem zaskoczony, że w takim stopniu jest to mi pomocne. Czy wy równiez korzystacie z tego typu czasopism??? Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat?

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja prenumeruje Poradnik Rolnicy od lat . Jest to tygodnik ,który pomaga nie tylko w żywieniu krów mlecznych, ale w ogóle są w nim informacje dotyczące każdego rodzaju rolnictwa . Poradnik ten zawiera również porady prawne ,oraz w razie jakichkolwiek pytań można skonsultować się z Panią Prawnik ,która dyżuruje pod tel. w określone dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

Ja prenumeruje Poradnik Rolnicy od lat . Jest to tygodnik ,który pomaga nie tylko w żywieniu krów mlecznych, ale w ogóle są w nim informacje dotyczące każdego rodzaju rolnictwa . Poradnik ten zawiera również porady prawne ,oraz w razie jakichkolwiek pytań można skonsultować się z Panią Prawnik ,która dyżuruje pod tel. w określone dni .

JA też prenumeruje Poradnik od nowego roku zmienił nazwę, zawsze na pierwszej stronie jest ciekawy komentarz o sytuacji ogólnej w kraju zwłaszcza ciekawie opisuje Krzysztof Wróblewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek45    17

Ja prenumeruję RPT i Poradnik Tygodnik rolniczy (ten nowy, połączony).

 

Mam do Was prośbę o doradę: kończy mi się prenumerata RPT i zastanawiam się czy przedłużyć RPT czy zaprenumerować Agromechanikę. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja prenumeruję i RPT i Agromechanikę. Jak dla mnie RPT znacznie lepsza jest, ciekawsze artykuły, opinie rolników, sprzęty rolników są opisywane. Agromechanika prowadzi bardziej suche testy, lub sama testuję maszyny. Także dla mnie RPT wygrywa ale że dużo czytam nawet te dwa czasopisma to i tak dla mnie za mało na miesiąc :P


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja też prenumeruję RPT i Agromechanikę. Zgadzam się z tobą Kamil, też wolę RPT. Czasami opisują jakieś wynalazki/ udoskonalenia np. przedni napęd do C-360 czy poradnik jak założyć dodatkowe halogeny do ciągnika. RPT czasami przydaje się dla początkującego majsterkowicza.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam prenumeratę Poradnika Rolniczego już od jakiegoś czasu przez mleczarnię ale nic ciekawego tam nie ma bardziej takie informacyjne. Jeżeli chodzi o hodowlę bydła to dużo bardziej pomocne jest Hoduj z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj