Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Seweryn    0

Jakie czytacie magazyny rolnicze? Które są warte uwagi? Najbardziej interesują mnie te związane z maszynami rolniczymi (ciągniki, kombajny, maszyny uprawowe itp.). Osobiście prenumeruje Rolniczy Przegląd Techniczny i jestem zadowolony. Jest w nim dużo informacji na temat maszyn rolniczych (nowych i używanych) oraz ich testy.

 

czekam na Wasze propozycje i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Poza RPT ( zawsze kupuje w agromie) to prenumeruje jeszcze Top Agrar. Z dodatkiem top bydło. Piszą o wszystkim Maszynach, uprawie, odmianach, opryskach, bioenergii, prawie i jeszcze jakiś przepis naciasto dadzą ;D . Ale polecam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

też mam RPT, prenumeruje zawsze taniej  ;) miełem kiedyś kilka nr "art ekpress" albo jakoś tak gazeta była jeszcze lepsza od RPT ale drogo wychodziła


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ale Rodzice prenumerują już Top Agrar. A powiedzieli że 2 gazet prenumerować nie będą. To zawsze jak po części jadę do Agromy to sobie kupię i wtedy nic nie mówią 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józek    0

Ja prenumeruje Top Agrar, RPT, Farmera, wzięłem na próbe Tygodnik Rolniczy i chyba się skuszę na Agromechanikę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

u mnie ojciec ma farmera a ja mam RPT i AGROmechanike, dodatkowo chyba bedzie cos nowego :)

a mam wrazenie ze Top Agrar troche zjechał z jakości a poza tym ta cena...


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Ja teraz prenumeruje AGROmechanike ;D topagrar kupywałem 1,5 roku ale przzestałem  :-X Za dużo reklam ???


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mam takie wrażenie,że ten temat gdzieś już tu był ale co tam -prenumeruję :Top Agrar,Wiadomości Rolnicze (taka lokalna) i Profi a kupuję zawsze RPT w Agromie i ostatnio kupiłem Agromechanikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
Ale Rodzice prenumerują już Top Agrar. A powiedzieli że 2 gazet prenumerować nie będą. To zawsze jak po części jadę do Agromy to sobie kupię i wtedy nic nie mówią 8)

moi rodzice powiedzieli że 3 nie będą  ;D ale jak jade do bydgoszczy to kupuje jeszcze agromechanike a prenumeruje top agrar i RPT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@jaro ale profi to niemiecka gazeta i chyba nie ma wydania polskiego??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zgadza się niestety -a szkoda bo jest bardzo ciekawa-no i pełna nowości o których w Polsce możemy tylko pomarzyć,ale są też np. bardzo fajne praktyczne porady.Zresztą tak właściwie należy ona do Top Agrar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

Ja czytam Farmera, TopAgrar, Poradnik Rolniczy, mam po kilka egzemplarzy Trzody chlewnej, raportu rolnego, Agroserwisu, i Chów Bydła :) a co do profi to mam testy ciągników co ich reklama na koncu top agry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

a ja mam takie pytanie jaka gazeta jest najlepsza i zawierająca najwięcej treści i testów maszyn ???


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
a ja mam takie pytanie jaka gazeta jest najlepsza i zawierająca najwięcej treści i testów maszyn ???

Podpadnę :)-oczywiście Profi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

zgodzę się z jaro-profi.Z RPT bywa różnie, czasami to straszne głupoty piszą...kiedyś byłem w holandii na praktyce to mieli tam traktoren albo jakoś tak też bardzo ciekawa gazeta


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

W rpt co poniektórzy zwłaszcza  2  piszą totalne głupoty  nawet promotor mojej pracy wstawia tam artykuły no ale on głupot nie pisze  8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj