Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

Księżak    0
A mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto zaprenumerować Agromechanike ?? Na jakich artykułach jest głównie oparta?? prenumeruje ktoś?? Polecicie ją???

 

Tu możesz zobaczyć sobie przykładowy test z agromechaniki http://www.korbanek.pl/upload/files/Test_Fendt_300Vario.pdf oni podobno wspólpracuja z niemiecką gazeta agrar technik. A mi to wygląda na wspólpracę z korbankami :P

W otatnim numerze były testy MF 3635, Kuboty M6040, Claasa Axosa 340 CX przyczep Pottinger Primo 450 i KroneZX 450GD. Jednym słowem na bogato ale poczytać i pomarzyć można...


w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

Ja prenumeruje Poradnik Rolniczy.Czasami kupie RPT.Ogólnie prospektów,gazet i prasy o tematyce rolniczej to mam 6 pełnych kartonów.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja prenumeruje poradnik rolniczy, Top Agrar Polska, i Hodowla bydła i czasem kupuje inne czasopisma np. Farmer, AGROmechanika


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

ja mam prenumeratę Rolniczy Przegląd Techniczny osobiście polecam! a jak zdobędę fundusze to zainwestuje w Top Agrar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Najczęściej czytam Poradnik Gospodarski i Nowoczesną Uprawę, nieraz trafi się Top Agrar, Tygodnik Rolniczy albo Siewca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Od jakiegoś czasu dostaje takie bezpłatne czasopismo PodlaskieAgro. Sporo reklam ale również dużo dodatkowych ciekawych informacji i porad. Mają stronę internetową a co jest ważne można ich mieć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin320    0

Ja prenumeruje Top Agrar, lub tygodnik rolniczy oraz kupuje gazety z ogłoszeniami rolniczymi :P


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ja od marca prenumeruje Farmera, a teraz zaczne prenumerować RPT bo jest fajny konkurs ;) ale żeby wygrać to trzeba mieć szczęscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

ja prenumeruje Agroenergetyke i RPT od 2003r, w porzadku miesięcznik, ukazuje się on od 1999r i w związku z tym mam pytanie, posiada może ktoś w swoich zbiorach egzemplarz miesiecznika RPT z lutego 1999r? oraz egzemplarze 6 i 7 z 2009r Agromechaniki jeśli tak to proszę o kontakt gg 1335453 lub mkot52@wp.pl poptrzebowałbym skan tych numerów, w zamian mogę zaoferować skany innych moich magazynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ojciec prenumeruje Top agrar do którego raz na kwartał przychodzi Top Technika i chyba raz na 2 miesiące (ale nie jestem pewien)Dom i Zagroda :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja ostatnio czytam wiele czasopism rolniczych, prenumeruje: Poradnik Rolniczy, Top Agrar Polska i RPT. Nieraz kupuje też Farmera i różne podobne gazetki. :lol:


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Ja prenumeruje AGRO Technikę i Rynek Spozywczy, A kupuje AGRO Mechanikę i TRACTORS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

mam TopAgrar, ale chyba już wiecej nie będę przedłużał prenumeraty-gazeta dość droga, a znaczna częsć artykułów wydaje mi sie albo nieprzydatna, albo po prostu pisana na ilość. rozważam czy nie wziąśc Agromechaniki i np wsi mazowieckiej albo poradnika rolniczego-moim zdaniem wartościowsze i bardziej zblizone polskiemu rolnictwu... TAP jest pisane chyba pod bardziej rozwinięte gospodarstwa.


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

osobiście prenumeruję RPT Rolniczy Przegłąg Techniczny i jestem zadowolony bo piszą tam dużo przydatnych rzeczy (według mnie) :blink: i czasami kupuję Farmera lub top agrar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

osobiście prenumeruję RPT Rolniczy Przegłąg Techniczny i jestem zadowolony bo piszą tam dużo przydatnych rzeczy (według mnie)

To tam w marcowym będzie coś o mnie :blink:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

@marcin974 a w tygodniku rolniczym to nie artykuł Twojej maszynie ?? :blink:


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

@marcin974, uchyl rąbka tajemnicy co będzie tam napisane o Tobie :unsure:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj