Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

Do tej pory gazeta Lubelskie aktualności rolnicze jak dla mnie porażka ta gazeta nic w niej ciekawego nie ma,nie wiem jaką teraz wybrać ile kosztuje roczna prenumerata Topagrar bo chyba dla uczących się jest jakaś zniżka?.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

top agrar na rok kosztuje 133 zł i dodatek świnie bydło i technika każe po 6 zł na rok ja prenumeruję od 2000 roku i to chyba najlepsza gazeta rolnicza jest w niej wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFJD    2

Ja prenumeruje TOP AGRAR polska i zastanawiam się nad prenumeratą Bydło jest to chyba najlepsza gazeta z tego gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też farmera, podobne do TOP AGRAR, bo masz wszystkie dziedziny rolnictwa. A techniczne to RPT. Mi TOP AGRAR jakoś nie przypadła do gustu, za dużo reklam jest.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi16    0

Ja prenumeruie Top Agrar Polska a pozatm w Grene kupuje jeszcze RPT.......;)


Rolnictwo piękny zawód :)Carpe Diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja prenumeruje Raport Rolny i agromechnika.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFJD    2
Do tej pory gazeta Lubelskie aktualności rolnicze jak dla mnie porażka ta gazeta nic w niej ciekawego nie ma,nie wiem jaką teraz wybrać ile kosztuje roczna prenumerata Topagrar bo chyba dla uczących się jest jakaś zniżka?.

Dla uczniów w TOP AGRAR polska jest zniżka 25%. Ale trzeba wysyłać co rok kopie legitymacji szkolnej. Ostatnio za rok prenumeraty plus dodatek Top bydło płaciłem 104zł za rok. Farmer też stosuje te zniżki ale 30%. Koszt rocznej prenumeraty Farmera z zniżką to 75,60. Ale ceny od nowego roku mogą się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Ja kupuje Farmera,agromechanika,top agar Polska.rolniczy przeglont techniczny,agro market


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

ja kupuje tygodnik rolniczy i poradnik rolniczy. tygodnik jest nawet spoko tylko że prawie połowa gazety to ogłoszenia i "przepisy na ciasto" a w poradniku niektóre artykuły sa na poziomie jakiegoś brukowca(tzn bardzo płytkie)...dziwi mnie też że np w poradniku rolniczym na pierwszej stronie redaktorzy narzekają na sytuacje polskiego mleka(i słusznie) a w srodku czasopisma lansują te wszystkie obory, wozy paszowe i mieszanki tmr. dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

mam prosbe do czytelnikow agromechaniki;chodzi mi o nr.3 z 08 .tam byl test talerzowek polskich.jaka jest najlepsza.taka ok 2,5m .mam zamiar kupic a opinie sa bardzo rozne


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Już od chyba jakiś ośmiu lat prenumerata TopAgrar'u +TopBydło, TopŚwinie, trzy latka Tygodnik Rolniczy, roczek Poradnik Rolniczy i kiedyś chyba przez rok była prenumerata Farmer'a ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Mam pytanie czy np. testy ciągników , korekcja racic u bydła wydawnictwa pwr to też sa dodatki do top agrar ? A jeśli tak to można kupić je z top agrar w zwykłym kiosku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

ja się pytałem o top agrar to w ogóle nie było a mowa o dodatkach przynajmniej w mojej okolicy kiosk nie jest wyposażony w takie prenumeraty :angry: a wracając do tematu to jakieś 5 lat prenumerowałem rpt ;)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

DPro1993 nie cytuj poprzedniego posta bo mody tego nie lubią ;)

Jeśli chodze do szkoły zawodowej o kierunku tokarz to też dostane zniżkę od topagradu? Jak zamówić prenumeratę bo nigdy nie miałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Kupujesz 1 numer(byle jaki) TopAgrar Polska i z tylu bodajze na przedostatniej stronie masz takie kartki do wydzierania.Wypelniasz jedna zaznaczasz ze chcesz prenumerowac TopAgrar Polska i wysylasz na podany tam adres,a takze w tym samym czasie placisz za ta prenumerate czy to za pol roku czy za caly.Wszystko tam masz podane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Tak, mi przysługuje zniszka, wysłam im ksero legitymacji szkolenej, ale musi być podbita i nie ma sprawy, wystarczyło po pytać na targach, i wysłać skan na email, a pisze w top agrar, to sobie poszukaj, a najlepiej jak na jekiejś targi byś wzioł ze sobą ważną legitymacje i oni zrobią z tym co trzeba, ale ja zawsze zapomniałem zabrać i wysłałem na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Zamówiłem roczną prenumeratę "Warzywa", widziałem parę starszych numerów i bardzo fajnie się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

Z reguły FARMER albo magazyn Sano to dostaje tam gdzie sie zaopatruje w pasze z SANO


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj