Seweryn

Czasopisma i magazyny rolnicze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor165    1

My prenumerujemy Top Agrar Polska i niemiecką gazetę DLG Mitteilungen.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lkt81    0

Ja prenumeruje RPT no i od czasu do czasu kupuje Agromechanike jak jestem w Agromie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

trzeba mi dorwać TOP AGRAR z lutego tego roku, w który był test ciągników o mocy 80km, może ktoś ma i mógłby mi go podesłać , lub zeskanować i wysłać na pocztę please, please!!!! dajcie odpowiedź jak macie bo tu w Zamościu już nie mogę go dorwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Nie wiecie czy w kioskach Ruchu idzie kupic Top Agar Polska ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jak byłem w hipermarkecie to w sporym salonie prasowym było kilka pozycji z literatury rolniczej ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

To trzeba do miasta się wybrac...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamboocha    7
A mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto zaprenumerować Agromechanike ?? Na jakich artykułach jest głównie oparta?? prenumeruje ktoś?? Polecicie ją???

Czy ktoś w ogóle kupuje tą gazetę?? Dowiem się jakiegoś Info na ten temat??

 

Byłbym wdzięczny....


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

agromechanika to dosc ciekawa pozycja, u mnie w domu sa czytane 3 gazety:

agromechanika, rpt i farmer, teraz dojdzie moze chłopska droga ale to sie okaze, na probe musze przejrzec kilka numerów


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja kupuję Agromechanike od pierwszego wakacyjnego numeru(chyba to jest 7-8.2006), na prenumeratę RPT się zbieram ale chyba na Opolagrze sobie kupię. A nawiasem mówiąc to o AF dowiedziałam się z artykułu w AM. :) A są tam jeszcze testy DLG, opisy jak naprawić jakiś uszkodzony sprzęt, kilka artykułów o bioenergi, obszerna giełda z www.technikboerse.de, zawsze jeden artykuł "Ucz się z AM" gdzie są tłumaczone różne terminy fachowe, no i od stycznia 2007 co miesiąc plakat. B)

 

Nie wiecie z kąt możne pierwsze nr. AM wziąć, bo jak byłam na Premierach2007 to jak na złość mieli od nr. wakacyjnego (czyli miałam wszystkie).

 

A tak oprócz tego to mam 2 nr. RPT, jeden AgroSerwis, 3 Farmery i 1 Tygodnik Rolniczy, no i z wystawy przywiozłam sobie trochę Poradników Rolniczych i mam wszystkie Pronary (czekam jeszcze jak przyjdzie ostatni). W sumie całkiem pokaźna szuflada gazet. ^_^


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati88    0

Ostatnio w necie pokazała się strona, a dokładnie serwis poświęcony technice rolniczej. Ma pare ciekawych artykułów i z tego co zauwazyłem to szybko sie rozwija. Warto sobie zobaczyć. Mi sie podoba zwłaszcza, ze są filmiki. www.technikarolnicza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

A jak myślicie czy warto zamienić rpt na top agrar?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@arni top agrar jest ze swa razy droższy ale jest w nim praktycznie wszystko, a RPT tylko technika.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

W zeszłym tygodniu przysłali "Farmera", którego zamówiłem w Bednarach na Agro Show :lol:


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMON178    0

Ja prenumeruje TOP AGRAR + TOP BYDŁO , RPT i Choduj z głowa BYDŁO i myśle na nad Tygodnikiem Rolniczym


Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153
też mam RPT, prenumeruje zawsze taniej  :) miełem kiedyś kilka nr "art ekpress" albo jakoś tak gazeta była jeszcze lepsza od RPT ale drogo wychodziła

 

kiedyś do cioci do roboty listonosz przyniósł przez pomyłkę ;) i wzięła i mi dała fajna gazetka akurat były opisane nowe modele sieczkarni samobieżnych, jak gdzie i po co, niestety listonosz więcej razy się nie pomylił :)


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damix
      witam. Tak właściwie to posiadam dwa cielaki jeden leży z wyciagniętą głową do przodu wstaje o własnych siłach a drugi również leży z wyciągniętą głową z tą różnicą,że cielak chce wstac tylko nie potrafi stac o własnych siłach od razu się przewraca .Cielaki mają 2,5 miesiąca,wcześniej piły i jadły i było ok. ... Co to może byc?Za odp.z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj