Zaloguj się, aby obserwować  
Stas25

Konstrukcje wsporcze ładowaczy czołowych

Polecane posty

Stas25    1

Mam pytanie odnośnie urywania się śrub jak czesto się wam zdaża i pekania konstrukcji wsporczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Ładowacz z Metal Fachu i jeszcze coś takiego mi się nie zdarzyło. Co prawda dopiero rok mam ale nawet o czymś podobnym nie słyszałem, może coś więcej napiszesz? Co nim robiłeś i jak często to Ci się zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

Ładowacz Metal fachu 241/1 zamontowany jest na ciągniku agroplusie 320 ecoline kiedyś urwała mi się podczas ładowanie bel przy kole, puzniej jak wyrywałem karpe po drzewie ale nie żeby było na chama tylko w miare rosądku. A niedawmo zauważyłem pękniecie przy wykosie z lewej strony fakt że to ich pierwsza konstrukcja na tym ciągniku bo brali go do pomiarów ale za jakiś czas urwała się z drugiej strony podczas wybierania obornika. Teraz czekam co zrobi z tym metal fach bo gwarancja się skończyła ale jeszcze jest rok rękojmi. Fajny ładowacz tylko ta konstrukcja i problemy z nią. A ty na jakim ciągniku masz zamontowany

Edytowano przez Stas25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Ja mam na Pronarze 1025A ciągnik z 2006r, z czystej ciekawości o jutro u siebie tak dokładnie przyjrzę się swojemu czy przypadkiem nic tam się nie dzieje bo aż dziwne jest dla mnie to co piszesz. Kiedy zakładałeś tura? Co do śrub to może po prostu za słabe, za słabo dokręcone lub coś w tym stylu ale żeby konstrukcja wsporcza pękła to dla mnie dziwne jest, jedyne co mi przychodzi to głowy to jakiś "błąd fabryczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

Śruby wymieniałem na nowe bo też tak myślałem że jakieś trefne się trafiły ale powtaża się to założony był w 2011r. A dziś dzwoniłem do metal fachu to powiedzieli że wymienią na nowo konstrukce ale okaże się jak zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

Amortyzator bardzo super się sprawdza pracuje bez obciążenia jak i z obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

A powiedzcie mi bo mam chyba dość błahe pytanie a mianowicie jak powinna być ta wajcha w tym amortyzatorze? Prostopadle czy równolegle do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Po długości, tak jak kran od wody się otwiera.

Ja mam z Metal Fachu 241 i po 18 miesiącach teraz zmieniali mi mocowania na ciągniku, na stary typ.

W nowym mi wyrwało ramę, jak cofałem i rozsuwałem piach

Mówili przy rozkręcani

 

"że jeszcze śruby się nie poluzowały, pewnie dobrze były dokręcone."

 

Nie dopytywałem się o co chodzi.

I teraz jak przeczytałem ten temat, skojarzyłem o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Potrzebuje pilnie ceny ladowaczy czołowych bez osprzetow . Takich firm jak agrimet hydramet hydrometal itp.?
    • Przez Narko
      Czy ktos z Was postawil garaz/wiate/hale z demontazu? Jakie sa szacunkowe koszty projektu? Mam na oku konstrukcje hali o wymiarach 20x10m. Przeznaczenie to garaz na maszyny.  Konstrukcje wypiaskuje i pomaluje we wlasnym zakresie jak i rowniez postawie pod nadzorem kierownika budowy. Wypowiedzice sie jak to jest od strony projektu i jego kosztow. 
    • Przez darsonspire
      Witam i jak w temacie i chcialem dodac ze potrzebuje ladowacza do ciagnika lamborghini spire jest to odpowiednik R2 ciagnik 90 konny i złożony jest wniosek na udzwig do 1600kg. Co byscie polecili a dokladniej jaka firma chwali sie obecnie najlepsza opinnia uzytkownikow, co byscie mogli mi podpowiedziec przy kupnie na co zwrócić uwage przy eweltualnym dogadywaniu u dealera? Osobiscie zastanawialem sie nad agromaszem oraz intertechem a i oczywicsie traktor nie ma adaptacji i czy robia ja firmy produkujace tury czy to trzeba gadac z dealerem czy owa produkuje? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj