Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysztof_Sz

Pług Gregoire-Besson GB Line - najlepszy pług dla ciągników o małej mocy

Polecane posty

Jestem szczęśliwym posiadaczem pługa Gregoire-Besson GB Line, uważam że jest to najlepszy pług dostępny na ranku dla ciągników od 90 KM

Nie mam niestety filmiku z moim pługiem ale wrzucam filmik znaleziony na YouTube z identycznym pługiem jak mój. Ja ciągne go NH TD90 i idzie pięknie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Nsn34SYMFQs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma bardzo dużo resztek po kukurydzy to kryje super, a co do wywracania skiby to na odkładnicach półśrubowych wywraca idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Krzysztof a miałeś przyjemność orać pługami innych producentów ???


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Mi osobiśćie ta orka sie nie podoba, robi rządki jak by ziemniaki sadził


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Odświeżę temat. W tym pługu jest max 40cm. Może jest ktoś na forum kto ma jeszcze taki pług? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Morion
      Tak jak w tytule ciągnik stracił moc. Pod niewielkim obciążeniem silnik się dusi a po dodaniu gazu idzie chmura czarnego dymu. Do tego dziwnie pracuje, a dodatkowo słychać jakieś stukanie. Do tej pory zostały wymienione: filtr oleju, pompka paliwa i wtryski. Niestety nic nie pomogło.  Ma ktoś jakieś podejrzenia co to może być? Uszczelka pod głowicą?
    • Przez Maluch
      Witam wszystkich, chcę kupić nowy pług obrotowy 4+1 zagranicznej firmy, nie chcę kupować pługa na kołki ścinane oraz na hydraulice tylko interesuje mnie na zabezpieczeniu np. resor albo sprężyna itp. Podpowiedzcie jakie firmy produkują taki typ pługa, na pewno kverneland, a oprócz tego jakie jeszcze firmy. 
    • Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez luki4516
      Sprzedam plug zagonowy marki Lechia Puchaczow cena 2800 zl Stan bardzo dobry techniczny i wizualny.Kolo podporowe na lozyskach Wszystko sprawne. Pług warty swej ceny.Cena do negocjacji.





×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj