Skocz do zawartości
Kowalex2

Ursus C-330 S-313

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maniek101    102

No tak tylko nie dostane już raczej silnika od 30tki 3p, raczej trzeba będzie od MF235/360

Przecież w prototypie był silnik od mf 235/u2812 więc łatwo dostępny

lukasz222    2344

no tak czytałem że 360 3p ma to samo koło zamachowe co 30tka czyli sprzęgło pasuje ale wszyscy radzą dawać okładziny od c 360. A jak z odciągami, zostają te same?

Trzeba by sie z ojcem namówić do wiosny w takim razie czy ciapka nie usprawnić, ale cięzko go pewno będzie przekonać

Maniek101 wybacz pomyliłem z 255. Co do 235 to chyba na forum pisano że strasznie "agresywny" nawet jak na taką moc dla skrzyni i szybko ją rozwala

Edytowano przez lukasz222

rolniku360    69

co do sprzęgła c360/c330 ma takie samo wszystko tylko c330 ma mniej sprężyn i mniejsze tarcze i w c330 3p były tarcze wielkości jak w c360 a piasta od c330 a ty jak się boisz o skrzynie do załóż całe od c330 te same tarcze i szybciej ci walnie sprzegło niż padnie skrzynia chyba że ze starości

Wiadomość z agroFakt.pl

Maniek101    102

jak masz zdrową skrzynie ( a nie że juz ledwo dycha ) + jazda z głową i nic sie nie powinno dziać

lukasz222    2344

Cóż, zobaczymy co będzie w przyszłości, narazie nie mam co o tym myśleć bo dopiero jest wydatek na nową kabinę pod tura do M-ki. W najbliższej przyszłości mam czas do namysłu co wybrać, przerobić stare czy kupić coś lepszego i wtedy zobaczymy. Dzięki koledzy za zainteresowanie i odpowiedzi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się