Skocz do zawartości

Polecane posty

Kamil1998    85

Czyżby Zetor sobie z nas jaja robił?? A co do rączki,to może już podarła sie guma .

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Wiadomość z agroFakt.pl

kynek7    1

Co by to nie było to wydaje mi się że rozwiązanie dźwigni sterowania rozdzielaczem jest dużo bardziej estetyczne niż w modelach u nas oferowanych. Poza tym widać że technologia rewersu E-H była testowana lub użytkowana w forterze od wielu lat

Edytowano przez kynek7

Kamil1998    85

No to czemu w proximach power było tyle problemów jeśli naaawet były testowane w forterrach wczesniej??

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

kynek7    1

sam się nad tym zastanawiałem ale pewnie jak każdy produkt pomimo testów nie uniknie problemów "wieku dziecięcego", konsumenci okazują się końcowym testerem, chociaż nie jest to kosmiczna technologia ale tak to już jest jak chce się coś budować od podstaw.

Edytowano przez kynek7

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez Vinchee
      Witajcie!

Co sądzicie o tym modelu, czy jest on już w sprzedaży? Amortyzowana oś przednia oraz nowy kokpit będą również dostępne w mniejszych modelach? Co więcej wprowadza Zetor tym o to nowym członkiem rodziny.

• Przez myster
      Witam. Szukam numeru katalogowego kondensatora klimatyzacji (potocznie zwanego chłodnica klimatyzacji) wyzej wymienionych ciagnikow. Macie dostep do katalogow? Byłbym wdzieczny za numer. Pozdrawiam
    • Przez czaczaua
      Witam wszystkich.
      Zamierzam nabyć drogą kupna ciągnik ok. 140KM na 30ha ziemi na Żuławach.
      2-3 klasa, glina, iły i trochę lżejszej....
      Przy okazji wymieniam narzędzia do pracy, kupując:
      - pług obracany 3+1 (wybór marki w trakcie decyzji)
      - agregat uprawowy ok 4m (j.w)
      - glebogryzarka 2,5 m
      - siewnik z agregatem 3m (to mam)

Szukam, paczę, obserwuję i mój wybór padł na ZETORA FORTERRA 140HD.
      Potrzebuję uczciwych opinii użytkowników, którzy nabyli już ten zmodyfikowany model. Nie chodzi mi o pochwały osób, które kupiły i teraz (ponieważ to już ich sprzęt) będą chwaliły go pod niebiosa. Interesują mnie opinie, uwagi i zastrzeżenia, które pomogą mi w podjęciu decyzji zakupowej. Wiem, że ZETOR, to nie jest chyba szczyt możliwości technologicznych, ale odkąd przejąłem gospodarstwo, użytkuję dwa staruszki URSUSA: 1212 i 1224. Oba z napędem 4x4, jeden z turbo. Stan jest bardzo dobry, ale to już muzeum.... Wierzę, że jednym nowym na tych hektarach zrobię to samo szybciej, taniej i wygodniej. Chyba, że ktoś mnie wyprowadzi z tego błędu...
      Myślę, że czas na zmiany, zwłaszcza, że ostatnia szansa na kasiorę od "Braci Europejczyków".
      Podsumowując, proszę o szczere opinie użytkowników.

• Przez komichal
      Dzień dobry mam problem z zetorem forterrą 125 mianowicie gdy rusza się np: z pełną przyczepą to wydobywa się metaliczny dźwiek jakby coś ocierało. Bardzo prosze o pomoc. Z góry dziękuje.